רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

נערות ליווי : מקבל אורגזמה במהלך קיום יחסי המין

30.08.2015
נערות ליווי : מקבל אורגזמה במהלך קיום יחסי המין

 אורגזמה - מקסימום של מגע מיני. אין זה מקרה, אבל גמול להבאת הנאה. נהנה - המשימה של שני הלוויינים והקידום משותף רק של המטרה עוזרת כדי להשיג תוצאה. נערות ליווי מוכנות לקבל אורגזמה במהלך קיום יחסי המין - זה נורמלי, כי נערות ליווי תמיד להוטות לפגוש שותף.

אבל לא אורגזמה לכוון אינטימיות. לעתים קרובות משחק מקדים, משחק אינטימי, משחק מקדים להביא עוד יותר בהיר, תחושות צבעוניות (למשל, זכרונות). אורגזמה מסתיימת, הסיום - ". עבודה" הפרס לעושה לא כולם מסוגל לקבל אורגזמה הוא באופן קבוע נכון במיוחד עבור בנות. אבל זה לא אומר שהם לא מקבלים הנאה מקיום יחסי מין.

ובכל זאת, אם בחורה לא מתחילה להתפתל בעיצומה של אורגזמה, במגע הקל שבקלים של הגוף שלה, גם קורה, אבל נדיר מאוד, יש הרבה דרכים להביא שחרורה.

משחק מקדים באווירה נחמדה, רגועה. אם היא מתוחה, פוחדת ממשהו על מה השיא של הנאה ואורגזמה יכול להיות דיבור! גירוי חזק של אזורים מיניים. אולי אנחנו צריכים לנסות להביא שותף לשיא של גירוי ידני הנאה. ידיים יכולות לעבוד בפין פעמים יותר!

מרגיש לשדה חברות סקסי, ומתחילים עם הגירוי הפשוט, שטחי, להגביר את הלחץ בהדרגה. אבל לצפות מקרוב לתגובתו של חבר, לא יותר מדי קנאי. כפי שאתה יודע את כל "הנתיב" ויהיה מסוגל ללכת מעבר לפינות, ובהתחלה - נצחונות איטיים ויציבים יותר קרובים לשיא של הנאה!

נשים הנפוצות ביותר המיניות האזור - הדגדגן, ערווה, שפתיים, מישהו גם הטבעת (אבל לומד טוב יותר כאשר יש לנו מערכת יחסים קרובים מאוד), בטן, ירכיים פנימיות, פטמות, שדיים, אוזניים, במיוחד אונות, שיער (מלטף אותם). התחל בסוף הרשימה. שים לב, עם זאת, יכולים להיות כמה אזורים השפעה שונה לחלוטין. עם בחורה צריך להיות חבלן! ראשית, ניקוי בזהירות את הדרך, ואז אתה יכול על זה כבר באופן פעיל בריצה!
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.