רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

נערת ליווי בשביל פתק!

26.05.2020
נערת ליווי בשביל פתק!

לכל בחורה יש רמה מסוימת של מיניות. כל אחד יכול להיות מושך ומפתה. אבל, למרבה הצער, לא כל נציגי המין היפה מסוגלים להציג את עצמם מהצד הזה. מישהו לא יודע איך לעשות את זה, למישהו יש תפיסה מוטעית לגבי מה שגברים אוהבים.

מראה
הרושם הראשוני תמיד נוצר על רקע המראה. אם בחורה מרשה לעצמה להופיע בחברה עם ראש מלוכלך, בבגדים חצי מגוהצים, נעליים לא מגוהצות, ברור שזה ישפיע לרעה על דעתו של גבר. הדברים הקטנים האלה יוצרים את כל התמונה. בהתאם לכך, הרושם הכללי יכול להיות מפונק, גם אם הילדה לא היה לי זמן למחוק את לק הציפורניים הקילוף.

אל תהפכי את זה להרגל לצאת עם בחור עם מניקור מרושל או תסרוקת. פעם אחת זה נסלח, אבל שתיים או יותר זה לא טוב. מוזנח לא יכול להיות סקסי פריורי.
בחירת מלתחה, אתה צריך לזכור את המאפיינים של הדמות. כשאישה שמנה מושכת בג ' ינס צמוד, פותחת את הצדדים, שהם לגמרי לא מושכים שתלויים מעל המכנסיים, זה לא נראה רק מכוער, אלא דוחה.

מה לעשות?
להיכנס להרגל של להיות יפה ומסודר. זה לא אומר להוציא את הזבל בלבוש מלא ועקבים. לפחות אתה צריך לסרק את השיער שלך לפני טיול רגיל לחנות, כי זה בהחלט יכול לקרות שהגורל מחכה לך מעבר לפינה. לכן, אתה צריך להיות מוכן לכל דבר. איפור קל לעולם לא יזיק. זה קורה שבחורה עייפה מאוד ואין לה זמן לעשות משהו עם עצמה. במקרה הזה, הדבר העיקרי הוא ההרגל. אם היא תתרגל להסתובב פרועה ומלוכלכת, זה מאוד קשה לחנך מחדש. זה גם שווה לבחור מלתחה לגזרה שלך, להחביא את הפגמים שלך ולהראות את היתרונות שלך. אם יש יותר מדי חסרונות, זה הזמן לממש ולשים את הגזרה שלך בסדר.

גישה לעצמך ולחיים.
לבחורה שנהרגת מניסיון חיים אין ניצוץ בעיניה. וזה אחד הרגעים החשובים שמושכים גברים. אם בחורה סובלת אפילו בבית, איזה אושר היא יכולה לתת לגבר? נראה שהיא יכולה רק להתלונן ולסבול. מותש, זה יהיה רק להדוף אותך עם הפסימיות שלה.

מה לעשות?
גם אם אתה מלא דאגות ועבודה, נסה ליהנות מכל הדברים שאתה עושה. אחרי הכל, אף אחד לא הכריח אותך לטעון את עצמך עם כל כך הרבה אחריות. אהוב את עצמך ואת חייך. שימו לב ליום שטוף השמש הנפלא ולטעמו המדהים של הקפה היום. בחורות שמחות יימשכו.

ריח
ניחוח הנשים הוא חלק אינטגרלי של אטרקטיביות. אם זר הריחות מכיל זיעה או שיניים לא מסומנות, זה מפחית בבירור את נקודות המיניות בעיני המין הגברי. זה יהיה לא בסדר להשתמש בכמות גדולה של בושם. חלקם אפילו מצליחים לשפוך בשמים לא מתאימים על עצמם. להיות סביב אדם כזה הוא תענוג מפוקפק מאוד.

מה לעשות?
זה מאוד חשוב לשמור על הגוף שלך נקי. תמיד מתקלח אחרי פעילות גופנית. אם זה לא אפשרי לשטוף, יש מלאי של מגבונים לחים לבצע אמצעי היגיינה ולהרוג ריחות לא נעימים. האפשרות הגרועה ביותר היא להסתיר אותם מתחת לשכבה של דאודורנט ובושם. השילוב הזה יהרוג פיל, שלא לדבר על אדם. אתה צריך להיות מאוד זהיר עם המינון של מי אסלה. קטל-יתר לא מבטיח שום דבר טוב.

להחליט מי אתה, גבר או בחורה?
מטבעו נאמר שהנערה היא שומרת הבית, והגבר הוא המפרנס. כשמתברר שהם מחליפים מקומות, זה לא מוביל לתוצאה חיובית. גבר אוהב את המין החלש בדיוק בגלל חולשתו. אם בחורה לוקחת על עצמה אחריות גברית, היא לא מוסיפה לאטרקטיביות, אלא מתחילה בתחרות לראות מי יותר מגניב. מיוסר על ידי חמש עבודות, כמו סוס ניצוד, הגברת רק תגרום תחושה של רחמים, אבל לא תשוקה מינית. כמו כן לעתים קרובות יש נערות ליווי שיש להם הרגל של קללות, העלאת הטון של דיבור, קללות. זוהי גם זכות של המין החזק. אתה לא צריך לנסות להיות כמוהו.

מה לעשות?
בזרימה של מקרים אינסופיים, אתה חייב למצוא זמן לעצמך. זה מאוד חשוב לנוח בלי לנהוג את עצמך למוות. אם בחורה עצמאית ויכולה לעשות הכל בעצמה, הגבר בחייה ירגיש מיותר. צפה הדיבור שלך ומחוות. תהיה רך וגמיש. נערות ליווי הן יצורים ערמומיים. ניתן לשלוט במין השני מבלי להשתמש בשיטות הוראה ישירות.

קורא למלתחה
נערות ליווי רבות מנסות לבטא את המיניות שלהן דרך המלתחה שלהן. באותו הזמן, הם לא שמים לב כשהם בבירור מגזימים. התמונה של אישה בתפקיד תיראה לא הולמת ולא סקסית בכלל.

מה לעשות?
תבדוק את המלתחה שלך. זה צריך להיעשות במיוחד אם אחרים רמזו על כך יותר מפעם אחת. העקב יכול להיות משולב בצורה מושלמת עם מכנסיים או חצאית עיפרון.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.