רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

נערות ליווי ממרכז: איך להשיג במהירות אורגזמה

31.08.2015
נערות ליווי ממרכז: איך להשיג במהירות אורגזמה עם טכניקה פשוטה

אם יש לך יום מאוד פעיל, באופן טבעי אתה רוצה לפרוק את הגוף שלך. משבש עייפות, אינו מתמקד כראוי. אנרגיה מינית היא צברה ולא רואה את דרך החוצה. והשותף שלך, גם הוא לא להוט לקיים יחסי מין בערב. הוא היה מאוד עייף, וכי אין לו רצון לנסות את תענוג והנאה מיניים, אומר נערות ליווי מרכז.

איך להיות במצב הזה? האם יש דרך החוצה? כמובן, הם אומרים נערות ליווי. פלט הוא תמיד שם. יש טכניקה מיוחדת להגיע לאורגזמה מהר יותר, שיעזרו לכם להירגע ולהתפנק בסיפוק נעים בטווח הקצר. מתכונן למין עלול להתרחש באופן הבא. כדי לעשות זאת יצטרך לרכוש אביזרי מין להתמקד במהירות בחופשה האינטימית.

אתה פשוט יכול ללטף את עצמם עם צעצועים, אז לאורגזמה שטף בקצב מהיר מאוד. יש ויברטורים מיוחדים שיש לי חרירים להשפיע על הדגדגן. ויברטור יש לעבוד עם מהירות מינימאלית. די אם אפילו דק כדי לגלות כושר מיני נעים. אם אתה מלטף את הדגדגן עם האצבעות שלך, ואז לנסות לעשות את זה בנחת. כל חיפזון לשבש רק הכיף שלך ולא להירגע כראוי.

אם אתה ללטף את הדגדגן, מנסה להרים את הירכיים למעלה, לוקח אותם מהמשטח השטוח. אם תעשה זאת, תהיה כמה פעמים. תרגיל יש לחזור מעת לעת. אתם תרגישו את ההתרגשות שמגיעה בהדרגה אליך. וכאשר יש לך סקס, ההתרגשות תגדל לאורגזמה החזקה ביותר בבהירות. אם אין פרטנר, אתה יכול להגיע לאורגזמה על ידי שפשוף קצה כרית שונה של הספה, שטיחים, וכו ' אתה יכול, למשל, לעשות עיסוי סילון מים. אתה הולך לאמבטיה, לכוון את הדגדגן עצמו בסילון מים מהמקלחת, ולקבל בשידור חי, כיף והנאה אמיתיים בהדרגה.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.