רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

נערות ליווי תל אביב

13.05.2020
נערות ליווי תל אביב

לפי רוב הנשים, בגידה מינית היא בגידה, במילים אחרות, אדם אחד בוגד באחר. אנחנו מחפשים תקופה מסוימת של חיים, בחיפוש אחר הנפש התאומה שלנו. אבל לפעמים, גבר, לאחר שעשה בחירה של האישה שלו, לאחר זמן מה, מאמין שזה נעשה באופן שגוי והוא מחפש אהבה " בצד " עם נערות הליווי של תל אביב. או שהוא מחפש את הרגשות האלה שהחצי שלו לא יכול לתת לו, אבל יכול לתת נערות ליווי אמיתיות בתל אביב.

ללא ספק, בגידה כואבת, או ליתר דיוק זה מערער את ההערכה העצמית של נשים. מהי בגידה? בגידה יכולה להיות פיזית ומוסרית. אם גבר, בזמן שהוא במיטה איתך, מדמיין כמה קשה הוא מלטף על ידי נערות הליווי של תל אביב או מאפשר לעצמו לפלרטט ולפלרטט עם נשים אחרות-זה בגידה מוסרית ולא להחמיא לעצמך שזה רק מחשבה בראשו. כי אחרי בגידה מוסרית באה אחרי בגידה פיזית, ונערות ליווי מתל-אביב בהחלט יעזרו לו בזה.

בואו נסתכל על בגידה פיזית. אפשר לחלק גברים לשני סוגים.:
• אלו שבוגדים בדמם ובשאלון נערות ליווי בתל אביב-הקריאה העיקרית שלהם בדפי האינטרנט
 ואלה שבאמת לא מרוצים ממשהו בחיי המשפחה.

לא נשקול את הקטגוריה הראשונה, פשוט נעזוב, מבלי לחשוב, מאדם שלא יכול לדלג באדישות על כותרות המודעות לנערות ליווי בתל אביב בעזיבה: שום דבר לא ישנה אותו. אם הוא לא מרוצה ממשהו, אז הוא צריך לחפש את הסיבה בעצמו.

בואו נסתכל על הסוג השני של גברים בפירוט רב יותר, שתואר המודעה שלהם כמו נערות ליווי תל אביב – לא לכבוש את המקום העיקרי במחשבותיהם. אם אדם מחפש נוחות בצד, אז האהבה שלך לא מתאימה לו. למה? אבל בגלל באופן אובייקטיבי-נערות ליווי של הפרט של תל אביב מיומנים יותר בסקס. האם ידעת שעבור גברים, סקס הוא הדבר הראשון שמגיע קודם, כמעט כל חייהם, בעוד שלרוב הנשים זה לא.

תחשוב על מה שאתה לא אוהב הנבחר שלך?

גברים הם אנשים הפכפכים, הם רוצים להבין את כל הרצונות המיניים שלהם איתך. תארו לעצמכם איך הם מרגישים כשהם לא מקבלים את מה שהם רוצים? באופן טבעי, הם ינסו למלא את תשוקותיהם המיניות "בצד". הוא פשוט נכנס לאירועי חיפוש באינטרנט כמו: "girls tel Aviv video"," girls at home tel Aviv photo", או "girls at home tel Aviv" יגיע אליו בתוך שעה. וזו לא אשמת הגברים, זו הפיזיולוגיה שלהם.

מהי המסקנה? תן לגבר מה שהוא רוצה, אחרת אי אפשר להימנע מניאוף. הרבה נשים לא יכולות להרשות לעצמן מה שהחצי השני שלהן רוצה. במקרה הזה, תחליט שהוא ישנה אותך.

פתח את החשיבה היצירתית שלך! להיות תמיד חדש, נלהב, להראות את האיש כמה הוא יקר לך, להמציא תמונות חדשות, שינוי – לעשות מה שאתה רוצה, רק כדי להיות תמיד מעניין עבור הנבחר שלך. מסכים, אתה גר עם אדם שמגיע לו לקבל את מה שהוא רוצה. שים בצד את כל הדעות הקדומות שלך ולעשות את מה שהאיש שלך רוצה, ואז הוא לא יקליד את מנוע החיפוש "פנאי נערות ליווי תל אביב". כמובן, לפעמים זה קשה להתרחק מהעקרונות המוסריים שלך. אבל אתה חייב להבין שמה שאתה לא עושה, מישהו אחר יעשה.

גברים משתנים בגלל חוסר תשומת לב וחיבה, כמו גם בגלל חוסר הבנה. שים לב למראה שלך, אל תפגוש אותו בחלוק ומסיכה על פניו. תבין, זה דוחה אדם. את לא צריכה להיות רק רעיה אידיאלית, אלא גם מאהבת נפלאה. ודא שהוא לא רוצה ללכת "שמאל", הכל בידיים שלך!

הסטטיסטיקה מראה שאחרי כמה שנים של חיים יחד, אישה שרגילה לכך שבעלה תמיד בסביבה, מפסיקה לשים לב לעצמה. עם הרעיון שהוא לא ילך לשום מקום, אנחנו מפסיקים לצבוע את השיער שלנו, הולכים לכושר, קונים תחתונים יפים, מפסיקים להפתיע ומסקרנים את הנבחר שלנו. כל הדברים שנהנינו לעשות בימים הראשונים של הנישואין שלנו נעלמו. שימו לב שגבר התחתן עם בחורה יפה, סקסית, תמיד חדשה ומעניינת, ולא אישה ששוכבת בחלוק על הספה וקוראת רומן חסר תועלת על אהבה, כשאהבתם גוססת. וזו רק אשמתה של האישה!

עבור יקירך, אתה צריך להיות לא רק מארחת אידיאלית, אלא גם חבר, עוזר, וכמובן, פילגש מצוינת. בורשט מבושל וחולצות מגוהצות זה לא מספיק, את לא עוזרת בית, אלא אישה. אל תשכח את זה, והאיש שלך לעולם לא יבגוד בך!
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.