רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

סקס נהדר בחדר האמבטיה

31.08.2015
סקס נהדר בחדר האמבטיה

איך להגיע סקס נהדר בחדר האמבטיה? לחיי המין שלנו לא היו משעממים ומשעמם מדי, סקסולוגים לייעץ כל הזמן להתרגל לתפקידים החדשים ולנסות לשנות את הסביבה. אם אתה רוצה להוסיף קצת גיוון בחיי מין, אתה יכול ללכת לשירותים לקבלת תענוגות מיניים, אומרות נערות ליווי בלוד. גישה זו מסייעת להפוך את הקירבה קשובים יותר וכנה.

רופאים מומלץ להביא מגוון של אבזרים שיעזרו לשפר את הסקס בחדר האמבטיה. חדר אמבטיה משותפת החלטה - הקדמה מפוארת, אשר היא בטוח כדי לעורר ולעזור למנגינה באופנה הרצויה. ראשון שאתה לעזור לרחוץ, ואז אתה להתרחץ חברתה. זה יהיה תוספת נהדרת ליחסי המין שלך. סקסולוגים ממליצים מנסים חושניות בחדר האמבטיה. שקר מספיק במיטה טיפוסית כמו זוגות רבים. בואו לשנות את המיקום. תן לזה להיות לטיפול במים, להפוך תפקידים ותנועה מינית.

למין בחדר האמבטיה שיתאים כמעט לכל התנוחה הקיימת. עם זאת, להיות במים יכול עוד להרפות את השרירים שכבר מתוחים קשה. סקי בעזרה מים כדי לקבל חוויה חדשה לחלוטין, ואתה יכול להשתמש, למשל, מלחים שונים, ג'לים ריחני או סבון סטנדרטי רגיל. סקס במקלחת עוזר לפתוח את התחושות נעימות שלא היו בסביבה הרגילה. למצב נעשה יותר מיני ומלא תשוקה, אתה יכול לקנות בחנות סקס עט שייקח את העמדה המתאימה במהירות.

במים קשה להשתמש בקונדומים. חשוב לזכור, לוקחים מים ליטופים מיניים. ללבוש קונדום צריך להיות בחבר קם, ולהיזהר מאוד שלא לפגוע בקונדום. שותפי חיי מין לא צריכים להיות שיגרתי ומשעממים, כי הרצון של מגוון כזה הוא די רגיל. מספיק כדי להיות היוזם של שגרת מין, לנסות משהו חדש וליהנות ממין נעים.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.