רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

האם זה טוב עבור נערת ליווי להגדיל את המיניות?

27.05.2020
האם זה טוב עבור נערת ליווי להגדיל את המיניות?  

מערכות יחסים מיניות מאוד חשובות לחיים מלאים של אנשים. הסיבה של רוב הגירושים טמון בבעיות של טבע מיני. החלום של גברים רבים הוא נערת ליווי שתמיד משתוקקת לסקס, מוכנה להיכנס לזה בהזדמנות הראשונה. ונערת הליווי יוצאת לדייטים. תכונה ייחודית של הטבע שלהם-במגבר, רק מיניות רותחת שמכריע אותם. נערות הליווי האלה מקרינות סקס מעצמם. ההליכה שלהם, הקול, המחוות, המראה ... לכל דבר יש מסר חבוי לגברים, שלא יכולים שלא לתפוס אותו, כי האינסטינקטים העמוקים של הזכרים מושפעים. באותו הזמן, נשים כאלה לא בהכרח יש יופי קלאסי. המשיכה שלהם היא מסוג אחר. עיניהם שורפות באש פנימית, חיוכם נראה מעורפל ומזמין.

התשוקה לסקס ברמה התת-הכרתית גורמת להם להיות מטופחים ומסודרים לעורר תשוקה. המיניות המוגברת של נערות הליווי הללו יכולה להיגרם מהעובדה שהן חוו אורגזמה וגינלית, ולא רק אחת של דגדגן, כמו רוב נערות הליווי האחרות. רגישות מוגברת של הנרתיק יכולה לתרום להישג רב-אורגזמות, כלומר, סדרה של אורגזמות במהלך אקט מיני יחיד.

זה לא תמיד נערת ליווי שהגבירה את המיניות, אתה יכול לקבוע על ידי מראה. בחורות כאלה יכולות להיראות הכי לא בולטות, עם נימוסים צנועים, אבל הן די בטוחות בעצמן, יכולות בקלות להיות הראשונות לקחת יוזמה, וכאשר הן מתקשרות עם גברים, הן מכירות היטב את הפסיכולוגיה שלהן. אם הם רוצים ויש להם מיומנות מסוימת, הם יכולים לתמרן גברים די טוב. ולבנות ליווי יפות ובהירות אולי יש צורך נמוך לסקס מטבען, ויחסים עם גברים גם לא קלים לבנייה.

גברים יכולים פשוט להשתגע עם נערות ליווי כאלה. על פי הפילוסופיה ההודית העתיקה, מאמינים שאם גבר הביא נערת ליווי לאורגזמה, אז כל האנרגיה שביזבז על ידו במהלך היום משוחזרת. גברים מאוד גאים בעצמם אם הם יכולים לספק את השותף שלהם. ההערכה העצמית שלהם תלויה בזה ישירות. מאז נערת ליווי מינית מקבלת הנאה ברמה גבוהה מיחסי מין, היא מבינה את זה, הוא רגוע במיטה, ויכול בקלות להגיב לפנטזיות ורצונות שונים של הגבר שלה. נושא זה מעניין אותה באופן עקרוני, כך, ככלל, נערות ליווי כאלה הן אוריינות מבחינה מינית, לפתח את עצמם בכיוון זה, לקרוא ספרות מיוחדת, לצפות בגופם, כי זה מקור של הנאה עבורם.

סקס פעיל מאוד שימושי לגוף. זו מניעה טובה למחלות לב וכלי דם. הגוף הוא נעורים, האדם הוא במצב טוב, מלא כוח ואנרגיה. הרבה יותר סביר שתהיה לו סיבה למצב רוח טוב, נורמלי, לא הערכה עצמית נמוכה, שבסופו של דבר תורמת להצלחה בחיי היומיום הרגילים.

עם זאת, בנוסף לגורמים חיוביים, לילדות ליווי יכולות להיות מספיק בעיות הקשורות למיניות מוגברת. ראשית, לא כל גבר יכול לתת לה את הסיפוק הרצוי. בעניין זה, נערת הליווי יכולה ליצור כל מיני תסביכים. היא יכולה לדאוג לא להיראות לאחרים מושחתים ומודאגים מינית. קשה לה יותר להתמודד עם חוסר שביעות רצון. זו יכולה להיות סיבה למתח פנימי, דיכאון, והתמוטטות עצבים. מחוסר המין, ייתכן שלנשים האלה יש תלות שונה, שמשפיעה באופן מאוד שלילי. התנזרות מינית מנערות ליווי כאלה היא מזיקה מאוד, כי אתה לא יכול לשנות את הטבע ולא לקחת את זה בחשבון.

בעיה נוספת היא שבנות הליווי האלה מאורגנות כדי לקבל הנאה משלהן, ולפעמים הן לא יכולות לספק גבר. גבר לא מתאים לה, כי יש לה רף גבוה של דרישות. לעתים קרובות יש מקרים של בעיות בחיי המשפחה, כשבחורה חסרת ניסיון מתחתנת, והמיניות שלה עדיין לא התגשמה. בעתיד, אם רמת המיניות שלה גבוהה מזו של בעלה, היא תחווה חוסר שביעות רצון מחיי המין שלהם. במקרה זה, שני השותפים סובלים וסובלים בנישואים כאלה. זה לא מספיק רק לכבד אחד את השני, כמו במקרה של אנשים עם מזג ביטוי חלש. כמו כל אנרגיה חזקה שלא מוצאת מוצא מוצא, מיניות מוגברת יכולה להיות הרסנית. קשה מאוד לכוון אותו לכיוון אחר. אם נערת ליווי כזו מוצאת גבר שמתאים למזג שלה, אז לזוג כזה יש מערכת יחסים חזקה מאוד המבוססת על תלות מינית. ככלל, אין בגידות כאן, כי אין צורך לחפש מערכות יחסים אחרות, מאז באיחוד הזה יש להם הרמוניה מוחלטת. למרות שזה עשוי להיות שונה: אצל זוגות בעלי מזג גבוה, תשוקות מקסיקניות אמיתיות יכולות לרתוח.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.