רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

10 סטריאוטיפים על נערות ליווי.

08.03.2020
10 סטריאוטיפים על נערות ליווי.

עולם הנשים הוא מגוון וגדול. בכל עת, משוררים ואמנים שרו נשים יפות, הלחין שירים וציורים מסורים אליהם. וכמה מעצבן זה כאשר התפיסה של הטבע של נשים מוגדרת ומוגבלת על ידי סטריאוטיפים-ראשוני שיפוט מבוסס היטב, לעתים קרובות שגוי. מה הם, 10 סטריאוטיפים משותפים על נערות ליווי שצריך להפריך אחת ולתמיד?

אסור לנערות ליווי לנהוג במכונית.

נערות ליווי בדרכים מתנהגות בצורה הרבה יותר מדויקת מגברים. על פי הסטטיסטיקה הרשמית של משטרת התנועה, הם נכנסים לתאונות 10 פעמים פחות.


גברים נוטים יותר לנהוג שיכורים. יש רק נהג שיכור אחד ל-25 נהגים שיכורים.

בנות ליווי לא יודעות איך להיות חברות.

מאמינים שחברות נשית אינה קיימת, וידידות בין גבר לבחורה היא בלתי אפשרית. משני הסטריאוטיפים האלה, יש דעה כללית שבנות ליווי לא יודעות איך להיות חברות.


חברות אמיתית לא תלויה במגדר. חשוב לאישה שאהובה לא רק מספק כל סיוע אפשרי במצבים שונים, אלא גם נוכח ברגעים חשובים של חיים, שמחזקים את הקשר הרגשי.

לחלוק את החדשות האחרונות, להתלונן על הבעיות המצטברות, להזדהות, לדון בתפניות והפניות של החיים האישיים שלך-אתה רק צריך חברים בשביל זה! אז לחברות של נשים יש בסיס לא פחות חזק משל גברים.

סטריאוטיפ 3: יותר נשים מגברים

הצהרה זו הייתה נכונה במהלך המלחמה ואחרי. עכשיו המצב השתנה. לפי הסטטיסטיקה, 100 בנות נולדו ל-107 בנים. במדינות מסוימות (סין, הודו), חוסר איזון המגדר מוגבר באופן מלאכותי. המחסור באוכלוסיית הנשים מורגש כעת בכל רחבי העולם, ואפילו במדינות בהן נערות ליווי מנצלות זאת, הוא עקב התמותה הגבוהה ביותר של אוכלוסיית הגברים.


סטריאוטיפ 4, כל נערות הליווי אוהבות ילדים.

מוכנות לאימהות היא שלב חשוב בהתפתחות אישית וחברתית. למישהו שהיא מגיעה ב18 שנים, ולמישהו רחוק ל30. עבור חלק, ילדים הם מכשול להתפתחות קריירה וידע של העולם.

זה נכון שחובות אימהיות דורשות הרבה זמן ומאמץ. עכשיו ברוסיה, כמו במדינות מערביות, התנועה חסרת הילדים מתפתחת, המהות היא דחייה מודעת של אימהות ואבהות. היום, יש נערות ליווי שיכולות להודות בגלוי שהן לא אוהבות ילדים. אז, על פי התוצאות של סקר סוציולוגי, 6 % מהרוסים ו -17% של Muscovites אמרו שהם לא רוצים לקבל צאצאים.

סטריאוטיפ 5, נערות ליווי טיפשות יותר מגברים.

אינטליגנציה היא קבוצה של ידע וכישורים נרכשים, היכולת להשתמש בהם בפעילויות מעשיות, תשומת לב מצוינת, זיכרון וחשיבה. אין קשר ישיר בין התפתחות המודיעין למין.


הודות למחקר מאוניברסיטת שיקגו, ידוע כי ציון המודיעין הממוצע גבוה יותר לנציגות הנשים, מאחר שהייתה להם התפשטות קטנה יותר בהערכות. אם גברים היו טיפשים או חכמים, אז בנות הראו נורמות.

בנות ליווי סובלנות נמוכה יותר לכאב פיזי.

טסטוסטרון הוא הגנה טבעית נגד כאב. מאחר שלגברים יש יותר מההורמון הזה, מאמינים שהם עמידים יותר לתחושות לא נעימות. עם זאת, נערות ליווי סבלניות יותר עם כאב ממושך. לדוגמה, במהלך הלידה, נערת ליווי חווה תחושות כאלה שלפי מדענים, לא סביר שגוף הזכר יוכל לעבור.

הסטריאוטיפ 7: נערות ליווי עובדות גרוע יותר מגברים

בחברה המודרנית, לאחר שסוף סוף הגיעה ההזדמנות לעבוד על חלק עם גברים, נערות ליווי נתפסות לעתים קרובות כעובדות רעות.


זה לא נכון! נשים מקסימות הן מאוד אחראיות במילוי תפקידן, יותר חרוצה וסבלנית. נציגים של המין היפה הם פחות סבירים להחזיק בתפקידים בכירים, כפי שהם פחות שאפתניים ותובעניים.

כמו כן, לעתים קרובות מונעים מנערות ליווי עבודה בגלל החששות שהם ילכו לחופשת לידה או יקחו חופשת מחלה כדי לטפל בילד. לכן הסטריאוטיפ הזה מנופח.

סטריאוטיפ 8:

התווית הזאת נובעת מהעבר הפטריארכלי. בעבר, הדרך היחידה ילדה יכולה לשרוד היה נישואים. עכשיו נערות ליווי יכולות לפרנס את עצמן ולהיות מובנות בכל תחום של פעילות.

כיום, אנשים מבינים שהדבר העיקרי הוא לא חותמת בדרכון, אבל אינטימיות רגשית ורוחנית עם אדם אהוב. יש נשים רבות שפוחדות לאבד את החופש האישי שלהן בנישואים, שמפרקות את האינטרסים של בעליהן וילדיהם.


סטריאוטיפ 9, נערות ליווי נקיות יותר.

הכל תלוי ברמה התרבותית, סגנון חיים וגידול של אדם מסוים, בין אם זה גבר או נערת ליווי. כשלמדו את הסטריאוטיפ הזה, מדענים אמריקניים הגיעו למסקנה שלבנות יש יותר חיידקים על משטחי העבודה שלהן, כי יש להן הרבה אביזרים ופריטים, כמו גם בגלל קוסמטיקה, מה שיוצר סביבה חיובית עבור הרבייה של מיקרואורגניזמים.

הסטריאוטיפ 10, שימו נערת ליווי במטבח

בתרבויות רבות ברחבי העולם, נהוג שגברים מכינים אוכל. מצב זה מתרחש, למשל, באיטליה או בצרפת. בעולם של מטבח Haute, יש הרבה יותר שפים גבריים מאשר נשים. אתה לא צריך לסמוך באופן עיוור סטריאוטיפים, כי זה רק רעיון כללי. חשוב לראות אדם בכל המגוון של גילויו, להבין ולהעריך. ואז כל נערת ליווי תוכל לחשוף הרבה יכולות בלתי צפויות ולשנות את העולם לטובה!
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.