רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

נערת ליווי יכולה להיות אישה נהדרת.

26.04.2020
אוסף של דעות קדומות גבריות

נערת ליווי יכולה להיות אישה נהדרת.

אחד הטיעונים המפקפקים בהצהרה כזו הוא זה: אם בחורה הופכת לנערת ליווי מרצונה החופשי, זה אומר שהיא אוהבת כסף קל. לנשים האלה יש תפיסות מאוד מעורפלות של הגינות, הן חמדניות ועצלניות. נשים אלו תופסות בעיקר גברים כחפצים למטרות רווח. נערת ליווי יכולה להיות במקרה הטוב מאהבת טובה. אבל האם היא תהיה אישה נהדרת זו שאלה גדולה. האישה חייבת להיות נאהבת, היחידה, קשוב ונדיב, קשה להחיל את כל זה על נערת הליווי לשעבר. גבר שלקח אישה כזו לאישה תמיד יפקפק בהגינות ובנאמנות שלה.

אם תגדל ילדה מגיל צעיר ותגדל אותה לעצמך, אז היא תישאר שלך לכל החיים.

התפיסה המוטעית הזאת נמצאת לפעמים בסביבה הגברית. במוחה של נערה מתבגרת, הגבר הראשון שלה תופס מקום מיוחד — הוא הליבה של חוכמה, נחישות וגבריות. אבל אחרי שזכתה באיש הזה, הבחורה תאבד עניין באופן בלתי נמנע ותתחיל לחפש גבר אחר. זה לא טוב ולא רע, זה רק שהיא עדיין צעירה ותשאף לגיוון, ידע על עצמה ועל אחרים.

עבור בחורה, ניסיון במערכות יחסים הוא מאוד חשוב, היא צריכה לקבל כמה גיוון במערכות יחסים אהבה ולבסוף לבחור אחד. טיעון נוסף המפריך את התפיסה המוטעית הזו הוא שאדם שיגדל אותה מגיל צעיר, אישה תתחיל לתפוס את הראשון כאב, ורק אז כשותף אינטימי.

בחורה ש "עבדה" עד לרגע הפגישה עם גבר שרוצה להתחתן איתה תירגע ובסופו של דבר תהיה לו לאישה נאמנה

הרבה גברים רוצים שהניסוח הזה יהיה הכלל. אבל זה לא נכון! אישה כזו פיתחה תרחיש התנהגותי מסוים. ועם האיש שרוצה לראות אותה כאשתו, ברוב המקרים, היא תתנהג בדיוק אותו הדבר. סטיות מן השרשרת הרגילה של פעולות אפשרי כל עוד היא חווה אהבה חזקה, אבל ברגע העומס ואופוריה שוככת, הסטריאוטיפ העבר יגרום לעצמו להרגיש. והחתן מסתכן בלהוסיף לרשימה הארוכה של שותפים משומשים במקום לחתונה.

גברים רבים מאמינים שנקבת הקרירות היא מיתוס.

למרבה הצער, זה לא מיתוס, אבל מציאות. לפריג ' ידיות יש סיבות שונות, בנוסף לבעיות פיזיולוגיות, שורשי הסטייה יכולים להיות פסיכולוגיים בלבד. למשל, אלו אירועים שהתרחשו במהלך גיל ההתבגרות, אלימות נפשית במשפחה, או חוויות שליליות במערכות יחסים עם גברים. גורמים שליליים כאלה יכולים ליצור תסביך נחיתות יציב, ולאחר מכן קרירות.

מיניות, שמדוכאת מסיבות שונות בגיל ההתבגרות, יכולה לגרום לילדה להיות פחות רגישה ביחסים אינטימיים. או שיש לה גישה שלילית למין, והאמונה כי יחסי מין אינם נחוצים, כי היא לא מקבלת הנאה מהם. לכן, בנות רבות במקרה זה להישאר רווק ולהימנע מכל מערכת יחסים.

אדם צריך להיות מנופח ולהיראות כמו ארנולד שוורצנגר.

זה סטריאוטיפ שהגיע אלינו מהמערב. למעשה, הרבה בנות נרתעות ממסת שרירים מוגזמת. נשים אוהבות תשומת לב והפעולות שהן עושות למענן. אדם צריך קודם כל להוכיח את הגבריות שלו על ידי התנהגות, לא על ידי הנוכחות של שרירים.


אם אישה אוהבת להתלבש בהירה ופרובוקטיבי, אז זה מצביע על המיניות שלה

למעשה, זה מצביע לא על החושניות והנשיות הגבוהות שלה, אלא על כך שהיא אוהבת למשוך את תשומת הלב של גברים ומתלבשת כך בכוונה. ונשים חושניות לעתים קרובות יכולות להיראות כמו "עכברים אפורים", ואפשר לזהות את המיניות שלהן ע " י סימנים אחרים.
אם יש לנו אהבה חזקה מאוד אחד לשני, לעולם לא ניפרד

לרוב הנציגים של המין החזק יש ביטחון דומה. אבל יש דבר כזה כמו התמכרות. לא משנה כמה עמוק גבר ואישה אוהבים אחד את השני, המשיכה דועכת עם הזמן. לאנשים נמאס אחד מהשני, השגרה מגיעה, והם מתחילים לחפש חוויות חדשות. חלק מוצאים אותם במערכות יחסים מהצד. כדי למנוע אהבה ממעבר, זה לפעמים מומלץ לשותפים להיות לבד ולחשוב מחדש על חייהם.

אם אתה לא רוצה לאבד אדם יקר, אתה צריך לחשוב על איך לשפר את איכות החיים שלך, לעשות את זה יותר מגוון ועשיר, ולא להישאר רגיל ואפור.

אנחנו חלק משלמה אחת

ביטוי זה על שני חצאים הוא די פופולרי, אבל אתה צריך להיות מודע לכך שכל אדם הוא אדם ייחודי וייחודי שיש לו הרצונות שלהם, והם לא תמיד חופפים עם הצרכים של אדם אחר. לכן, זה הכרחי להעריך את הייחודיות של הנבחר שלך, לכבד את ההעדפות שלהם ולקדם אותם.

אם בחורה תגלה על החסרונות שלי, היא תעזוב אותי.

אם בת הלוויה עוזבת את הגבר רק בגלל שיש לו כמה חסרונות, זה אומר שהיא לא אוהבת, לא מקבלת ולא מכבדת אותו כאדם. אישה אוהבת אמיתית תקבל גבר כמו שהוא ולא תפנה לו עורף.

הילדה האהובה תמיד תרגיש את הרצונות והצרכים של הגבר שלה

אם הנבחר שלך הוא לא מגדת עתידות, אז לחשוב כך הוא להיות מאוד לא בסדר. לכל אדם יש חזון משלו על המצב, ואנחנו רואים את העולם ואחד את השני בצורה שונה. כדי להגיע להבנה, אתה חייב לדבר על החוויות הפנימיות שלך. לעתים קרובות מאי הבנות אלמנטריות קונפליקטים ורבים במשפחה נולדים.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.