רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

להיות בקבוצת גברים

30.07.2020
איך להתנהג כנערת ליווי בצוות של גברים, לבנות קריירה מוצלחת.

צוות הגברים הוא מצב מיוחד עם חוקים משלו, העדפות וסדרי עדיפויות. אבל במקרה נערת ליווי צריכה לבלות את כל יום העבודה זה לצד זה עם המין החזק יותר, לחלוק איתם את כל הקשיים בעבודה היומיומית. האם זה הכרחי שתהיה לך דמות חזקה כדי להרגיש כל הזמן את נוכחותו של אדם אחד בלבד, אם נסיבות השירות כל כך מפותחות? ואיך להתנהג כדי לא לעורר עניין ורכילות?

זה לא משימה קלה, אבל זה די בר ביצוע-אתה רק צריך לדבוק כללים מסוימים, אז הכבוד של עמיתים ינוצחו, והעבודה תהיה הרבה יותר קלה.

נערות ליווי מודרניות שונות מהדורות הקודמים. הם יותר תכליתיים, לקבל החלטות במהירות, יהיה מסוגל לענות על מעשיהם, ואפילו לאחר חווה צרות גדולות, לא לוותר, ממשיך לנוע קדימה. עם בעיות עבודה מורכבות, נערת ליווי מתמודדת עם גבר, כי הקו בין מקצועות נמחק בהדרגה.

נערת ליווי בצוות גברים צריכה לבחור קו התנהגות לעצמה, לתמוך רק בנושאים מסוימים של שיחה. לביגוד יש גם תפקיד משמעותי ביצירת תמונה. עכשיו תצטרך לבחור דברים לעבודה בזהירות רבה. כאשר אתה מציג את עצמך לקבוצה בפעם הראשונה, אתה צריך להתלבש בסגנון קפדן קלאסי, התבוננות כללי התנהגות עסקיים ושוכח מיני חצאיות, מכנסיים צמודים, עקבים גבוהים מדי, מחשוף עמוק ותחרה רומנטית וסלסולים.

קישוטים רבים גם טובים יותר עבור מוסדות בידור. זה לא מומלץ לעשות איפור בהיר מאוד, כדי לא ליצור את הרושם של קלות דעת.

אבל כל ההמלצות לא אומרות שאתה צריך לבוא לעבודה לבוש בבגדים חסרי צורה של צבעים דהויים. אתה יכול להתמקד בתוספות בהירות שיתנו את המראה הכללי של נשיות.

התנהגות בצוות הגברים מכתיבה טקטיקה מיוחדת. גברים מתקשרים אחד עם השני בחומרה, לעתים קרובות מוסיפים מילה חזקה, לא נוטים לדבר במהלך העבודה, לא מראים רגשות מיוחדים ומעל הכל, מעריכים תכונות מקצועיות. לכן, אתה צריך גם להסתגל לתקשורת כזו.

אם ביום העבודה הראשון אישה התקבלה לצוות עם אישור, חיוך ובדיחה, זה לא אומר כלום. למעשה, כולם חישוב אפשרויות אפשריות לעבודה עם עובד חדש. גברים רגילים לעבוד כצוות, וזה מאוד חשוב להם איך היעילות של נערת הליווי תשפיע על התהליך הכללי, והאם העובד החדש יוכל לתת תוצאה חיובית.

במקרה זה, הם מעוניינים לדעת מי עומד מולם ... מקצוען או כובש לבבות מנוסה שלא יהיה מעוניין בתהליכי ייצור. הדבר העיקרי הוא להיות מסוגל להוכיח עם העבודה שלך כי צוות לא יסבול, אבל, להיפך, רכש עובד חדש עם כישורים מקצועיים.

כמובן, ליקוק הדמויות יתחיל מהיום הראשון, יהיו דיונים, בדיחות, הקנטות בהמשך. ישנן מספר סיבות לכך. ראשית, אישה נבדקת לכוח, ובאותו הזמן לבדוק את חוש ההומור שלה. שנית, אירוניה לעתים קרובות מסתירה תחושה של חוסר ביטחון או מבוכה שנגרמה על ידי נוכחותו של עובד כזה חמוד של המין השני. התנהגות זו היא די אופיינית לגברים.

נערת ליווי צריכה ללמוד לא להיות מובכת, והכי חשוב-לא ללכת לאיבוד בכל מצב יוצא דופן. גברים אוהבים לעמוד על חשבון הנשים, אז אל תחשבו שהקבוצה לא מרוצה מהמומחה החדש. לאחר שהתגברנו על קושי נוסף בכבוד, אנו יכולים להניח כי ההרשמה בצוות הייתה מוצלחת.

אבל לא לשים אולטימטום, מאיים, למשל, כי במקרה של בדיחות פוגעניות, הבוס יגלה על זה. תנאים כאלה לא יכולים להיות מובנים בדרך שהיינו רוצים. אולי התוכניות של הנשים לא כללו עימות ואיומים, אבל ההשלכות לא יכולות להיות כצפוי. ואם תסרב לאולטימטום, אז העובדים יפסיקו לקחת מילים ברצינות, ויוכלו להתחיל להכתיב את תנאיהם.

גברים רבים בנוכחות נשים מתאספים יותר, הם עובדים הרבה יותר בנוחות, והם מוכנים לעזור בכל רגע. אנשים מהדור הישן נוטים לעשות את זה.

בדרך כלל, להיות בקבוצת גברים, נערת ליווי בוחרת איזה מודל של התנהגות, לרוב מדבר:

חבר שווה בצוות, המוכיח על ידי עבודתם כי הם לא יהיו נחותים לגברים בכל קריטריונים, המשתתפים כשווים בתחרות קשה ומוכיחים את המקצועיות הגבוהה שלהם. עם גברים במקרה זה, נערת הליווי היא על בסיס שווה, בהצלחה להתגבר על הקצב שנקבע. כך, הכבוד של עמיתים יבטיח;
כהשראה. זה אומר שנערת הליווי לא תעבוד על בסיס שווה עם גברים, היא לא מעוניינת בקידום, תחרות קשה. אבל הפונקציות שלו הן שאין לו תחליף, במיוחד כאשר אתה צריך לשמור על מצב עבודה חיובי, לנטרל מצב שלילי, ולעצור סכסוך מתבשל בזמן.

אם לנערת ליווי יש חלק בניהול צוות גברים, תצטרך לשכוח מאיכויות כמו רכות. אתה צריך כל הזמן להוכיח את זכותך להיות במצב הזה. לכן, עדיף לא להיות עצבני, אלא להתרכז ולהוכיח לכולם שהמקום הזה לא הושג במקרה.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.