רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

כנס או מצב של המשחק?

29.10.2019
כנס או מצב של המשחק?

בטוח? כל בחורה בתורנות לפחות פעם אחת אמרה לעצמה או אפילו בקול רם את הביטוי " כל הגברים הם עזים."כמעט כל נציגי המין החלש רוטנים על גברים. חוסר שביעות הרצון הזה נולד בנערת הליווי, הודות לחוסר ההצלחה המינית בסקס החזק יותר. כל בחורה או נערת ליווי רוצה להיות מאושרת, וזה כל כך רגיל כי המרכיב העיקרי של אושר הוא נוכחותו של שותף לחיים. בחברה מקובל להאמין שבדידות היא תמיד קיום ללא שמחה. נערות ליווי רווקות חייבות לדאוג לעצמן, כדי להשיג את מטרותיהן, אשר משתקפות בגישה השלילית למין החזק יותר.


כתוצאה מכך, הרצון להיות עצמאי נולד. עצמאות היא הצד השני של לא להיות תלוי באף אחד. עמוק בפנים, כל נערת ליווי מצליחה רוצה גבר חזק שיגן עליה, שידאג לה. אף אחד לא רוצה לחכות לזקנה, לצמוח בעוני, אז נערת הליווי הולכת להצליח בכוחות עצמה. וככל שהיא מצליחה יותר, פחות גברים מוכנים לטפל בה. נערת ליווי חזקה בהרבה גברים מעוררת בתת מודע תחושה של שוויון. הם לא רואים את זה כחפץ חלש יותר שיש לטפל בו ולהגן עליו. הם מרגישים שנציג המין החלש הזה יעשה הכל בשביל עצמה.


ומגיע זמן שבו נערת ליווי מצליחה הופכת לנערת השפעה, ואחת בעלת השפעה הופכת לדומיננטית. הגורם המדכא ביותר עבור נערת ליווי הוא שיש פחות ופחות גברים שרוצים לקחת אותה תחת חסותם ולקחת חלק בחייה.


בחברה המודרנית, סוג זה של נשים הופך נפוץ יותר. אלה נערות ליווי, מנהיגים, נערות ליווי, נקבות-אלפא, שהן ממש לא אופייניות בהיררכיה האנושית. בחברה שלנו, המין השולט הנורמלי הוא גברים. הם נלחמים זה בזה, זוכים בנקבות האהובות. נערות ליווי מסתפקות בבחירת גברים. ככל שהנקבה מצליחה יותר לקבל את הזכר, כך מעמדה גבוה יותר בהיררכיה, לאחר שנפגשה והקיפה את הזכר השליט, היא הופכת אוטומטית ל "נקבת אלפא". בין עצמם הנקבות לא מתחרות. זה לא טבוע בנערות ליווי מטבעו. תפקידה העיקרי הוא לידה וטיפול בצאצאים. כאשר לוקחים את התפקיד המוביל, הנקבה למעשה לוקחת את תפקיד הזכר, שהוא לחלוטין לא הנורמה. ייתכן שכישלונות כאלה בתוכנית יתרמו למוטציות גנטיות שונות בעתיד.


פסיכולוגיה גברית מתפתחת בהדרגה דוחה בהתחלה על ידי אנרגיית הטבע הנשית. הנציג של המין החלש דוחה את החובות הנשיות העיקריות: בישול, חקלאות, גידול צאצאים. היא מתחילה להילחם על כוח וכסף, מצהירה בגלוי בפני גברים על היכולת להילחם בהם בחברה הזו. לכן, החברה מחלקת נשים לדומיננטיות וכפופות.


יצאניות, בהן נוצרת הפסיכולוגיה הגברית, הופכות ליותר מושחתות, הרפתקניות יותר, פוליגמיה נולדת בהן. הן מאבדות את הרגישות הטבועה במין הנשי, מפסיקות להרגיש את הצורך באהבה, זקוקות רק ליחסי מין גופניים. הרבה מנשות אלו מאמינות שזה מה שאדם מצליח צריך להיות, אבל זו תפיסה מוטעית חמורה. בחברה שלנו, הצלחה היא לא קריירה טובה, הרבה כסף או מספר עצום של שותפים לסקס. הצלחה היא להיות נציג של השכבה העליונה של החברה. ולהשיג את זה רק אלה "נקבות אלפא" שהצליחו להיכנס למערכת יחסים עם "זכרי אלפא" ובכך, נערת ליווי הדומיננטית המודרנית הוא רק ניסיון להפוך את עצמה לגבר.


כשמגיע לגבהים בקריירה והצלחה בתחום הפיננסי, חשוב מאוד לכל נציג של המין היפה לשמר את העקרונות הטבועים בטבע שלה. נשיות מולדת, גמישות, רוך, קומפלקציה והרצון לסמוך על בן זוג חזק יותר. להיות מעורב בעסק של גבר, האנרגיה הנשית הופכת בהדרגה לאנרגיה של גבר.  עצמאות היא זכותו של אדם. מבקש לקבל את זה בנוסף לקבלה ותכונות זכריות. זה בלתי נמנע.


האפשרות הפשרה ביותר במקרה זה-מותנה סוג של הנערת ליווי הדומיננטית שמראה עצמאות מלאה ואימפריאליזם, אבל רק בעבודה, בבניית קריירה משלו. במשפחה, מעגל החברים, היא הפכה ליצור דמוי אדם עם לב רך, אדיב ואוהב. עם זאת, נערת הליווי הזאת גם לא חסינה מפני שינוי נפשי לגבר. יש קו דק מאוד, קשה לשמור על תכונות של נשים במצב הזה.

זו תופעה חדשה לגמרי ובלתי מובנת. אפקט כזה של שינוי של נערת ליווי למנהיג לא נחקר בדינמיקה, אז זה מאוד קשה לומר מה זה כרוך ב לדור העתיד כרגע.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.