רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

נערות ליווי עיסוי ברמלה כראוי

31.08.2015
נערות ליווי ברמלה כראוי

אז, איפה לחפש את הערמונית? הגודל והצורה של הערמונית הוא מזכיר ערמונים. לא כל כך קל למצוא אותו - הוא ממוקם מתחת לשלפוחית ​​השתן, המקיף את האזור העליון של הערוץ של מתן שתן. כדי להגיע לשם יתברר דרך פי הטבעת, אשר צריך להגיע למקום כלשהו ב5 סנטימטרים - על הקיר הקדמי, קרוב לקיבה, יש בליטה קלה, אומרים נערות ליווי ברמלה .

גברים לעתים קרובות השאלה הצורך בליטופים הללו, משום שהיא גורמת רמז מסוים של הומוסקסואליות. עיסוי ערמונית עבורם - חלק טאבו נורא.

על מנת לשכנע את האדם מוכן, להתחיל עם עיסוי פשוט של הגוף כולו. בעדינות ולאט לאט מסתובב בראש, כתפיים, צוואר, גב, ישבן ולאחר מכן (הם צריכים לשים לב). גישה נאמן תתחיל להקליד בתחום המיני.

אם בן הזוג שלך הוא חד משמעי נגד, אתה צריך לבצע עיסוי מיוחד. לעורר את השטח שבין האשכים ופי הטבעת - בעדינות ליטף אותה, לסירוגין עם התנועות של תנועות כגון במעגל.

הליך זה הוא חשוב לתכנן מראש. הכן חומר סיכה, כפפות או אצבע. ידיים צריכים להיות סמוקות באופן פעיל גם לפני וגם לאחר חשיפה. על הידיים שלך לא צריך להיות ציפורניים חתוכות, כי הם יכולים לפגוע בקרום הרירי.

אם בן הזוג שלך מסכים להליך של גירוי של הערמונית, להצטייד בהרבה חומר סיכה. הכנס בעדינות את האצבע לתוך פי הטבעת עד שתמצא את החותם הרצוי, להתחיל את זה מרגש. לחץ צריך להיות עדין, אבל השמירה על קצב, להיות בטוח כדי לראות את התגובה של הגברים. עיסוי זה ישלים את המין האוראלי המהנה.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.