רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

נערות ליווי מהמרכז: משחק מקדים

31.08.2015
נערות ליווי מהמרכז: משחק מקדים חשובה לכל אדם

כל אדם רוצה משחק מקדים הכינור ראשון משחקת אישה. נערות ליווי מהמרכז אומרות שגברים אוהבים את זה כאשר הבנות מתחילות הקדמה, לקרוע את הבגדים עצמם הופשטו מהשותף שלהם. היפוך תפקידים זה נדרש כדי לקבל את הטעם של כל אדם. אבל לא כל הנשים איכשהו מתעניינות בזה. לעתים קרובות הם מאמינים שיש לאדם את עצמו כדי לשבור אותם, לקיים יחסי מין עם אותם, לתת להם הקדמה שיימשך זמן רב מאוד.

אבל הקדמה ליחסי מין וגברים נדרשות. עובדה הוא שלא ניתן להפריך. איך להתחיל מיטת מצעד? זה הכרחי כדי לבחור את הזמן המתאים וללכת לשותף. ואז בעדינות לנשק אותו ופתח את כפתורי חולצתו באיטיות. הוא יכול להגיד מה שהוא יעשה, אבל אל תיתן לו לבצע כל דבר, לתת לו להיות בשליטה שלך. הדבר החשוב ביותר במהלך התפשטות מינית כגון - לעשות הכל לאט, כי חיפזון הוא רק מעכב ומעודדים.

אם אתה זורק את כל כפתורי חולצה מכופתרים לא, אתה יכול פשוט לשבור את הדבר, אשר עשוי להיות יקר, והאדם הוא קלקול. כשזה היה לבטל כפתורים, אתה יכול לאפס אותה ללבוש שרכיב. אתה יכול ללכת דרך השפה של ידיו, בפלג גופו העליון. אבל בזמן שהוא טוב יותר שלא לגעת באיברי המין, שהם עשויים להישאר מאוחר יותר. הגבר מספיק אזורים ואזורים המסייעים ליהנות מיניים. לא בהכרח באופן מיידי לעבור לפין והאשכים. הוא כל שנותר למועד מאוחר יותר. אתה יכול לנסות לגעת בשיער שלו, להחזיק אותם ביד. אתה יכול לנסות ללטף את הטיפים של האוזניים, אונותיו שלו. זה יהיה מאוד נחמד.

אם אדם סוף הסוף נרגע, אתה יכול להתחיל החיבה החמה ביותר. אתה יכול לנסות ללטף את הפטמות שלו ללקק אותם, זה מאוד מרגש. אז אתה יכול לנסות ללקק את אצבעות רגליו של אדם. כל אצבע בנפרד. אבל הכי חשוב - זה לא לגעת חבר! פין סקי - הוא הקינוח העיקרי, שיישאר בסופו של הדבר מאוד של משחק מקדים.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.