רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

שירות ליווי במרכז העסקים

31.08.2015
שירות ליווי במרכז העסקים: טראומה מינית במהלך קיום יחסי המין

אז, מה אם באמצע משחקים האינטימיים היה "מצב עדין" (התואר של צרות וכאבים שמופיע עשויה להיות שונה)? רסן שבור - איך להיות? מבחינה מינית, זה מאוד חשוב להגיע לאורגזמה, ואפילו להביא את הגברת כדי לסיים, כאן באקסטזה, לא שולטת בתנועות שלהם, אתה יכול להגזים בזה, אבל עדיין, כך שהרצועה בין הראש ולקרוע את הבשר, אומר שירות ליווי במרכז העסקים.

דימום בדיוק שם, אבל ברור שלא מאוד חזק. שאל את כרית הכותנה גברת, את עצמו, סטרילי, ונשען עליה להפסקה לאחר והרטבת אותה עם חיטוי - שדימום הפסק. אם בלילה היה רק ​​ההתחלה, שמתי תחבושת על הפין, במתינות הדוקה, אך לא זהיר מדי. לאחר מכן נסה ללכת לישון ובפציעה האינטימית בוקר לא יכול להפריע, אבל ללכת לרופא עדיין טוב יותר. לאחר frenulum פעם נקרע שוב רשאי, יותר ולעתים קרובות יותר. ניתוחים פלסטיים לרסן מבוצעים בהרדמה מקומית ודורשים כ -10 דקות.

מצב שבו חבר לא לצאת. בפועל, מצבים כאלה הם נדירים, הם יכולים להיות בהשוואה למכונות זכייה גדולות. אבל, פתאום, אתה תהיה רק ​​כאלה. בואו לראות, מה לעשות במצב הזה.

במהלך קיום יחסי המין שרירי נרתיק בנות מאוד יכולות להתכווץ, וזה קורה באופן בלתי צפוי. בניגוד לאגדה, זה לא בא מסוג כלשהו של פחד שם. אז, השרירים יכולים לסחוט קשים כל כך שהאיש לא יוכל למשוך את איבר המין שלו, ואפילו ניסיון הכאב. האישה היא לא תוכל להשפיע על ההתכווצות של הנרתיק.

במצב צריך להיות כזה דבר ההמתנה, להזעיק אמבולנס. על אלונקה, בבושה, אתה נושא את מהבית, אין רצון אחד. כדי להפוך את הפין שלך הופיע בטבע, רק צריכים זריקה אחת.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.