רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

איך משחק עם הפטמות של נשים?

31.08.2015
איך משחק עם הפטמות של נשים?

נשים של פטמות - חלק מאוד רגיש בגוף הנשים. זאת בשל העובדה שהגוף הנשי הרבה אזורים ארוגניים ופטמות - אולי אחד האזורים הכי המרגשים של תכנית זו. נערות ליווי בנס ציונה אומר שד מלטף ילדות להביא הרבה הנאה, אבל זה חייב להיות טוב מאוד לחיות מחמד שלהם. לעתים קרובות כל כך ללטף את חזהו והם חלק חובה של שאר מיניים. ישנן דרכים רבות איך אתה יכול להשפיע על הפטמות.

ראשית, ראוי לציין לכוונן את הפטמות. זה צריך להיעשות בקץ האצבעות שלך, נוגע קלות הפטמות, בלי לחץ ומאמץ מיותרים. צובט את הפטמה מסוגלת אישה עצמה וחברתה. הדבר נעשה גם בזמן משחק מקדים או בקיקה. שנית, אפשרות טובה היא פטמות ליטוף מלקקות את חזהו. החזה ילקק השותף, אבל אם אתה נותן את הגודל לעשות את זה, אולי הגברת ללקק. כפי שניתן לראות במחקרים רבים, בנות מסיבה כלשהי, כמו כשהם מלקקים את החזה השמאלי בלבד. אולי זה יותר קולטנים.

כמו כן, חשוב לזכור כי ליקוק שד עוזר לקבל את ההנאה המרבית. מלקק את הפטמות נשיות הליך מאוד הגיוני, שממנו היא יכולה אפילו לסיים. עם זאת, שיטה אחרת של השפעה על השדיים של נשים - זה הציור שלה. הבחור צריך לקחת את החזה ביד שלו ולנסות לתפוס את הפטמה עם האצבעות שלך. הבא אתה צריך להיות קצת פטמה להדק את. שיטה זו היא די קשה, אבל אם אתה לבצע את זה הוא לא קשה מדי, היא קיבלה הנאה אמיתית, מוארת ונעימה. אתה גם יכול בעדינות למצוץ שד - זה גם הליך מאוד נעים שיכול מאוחר יותר להביא הרבה הנאה. לבסוף, הגרסה הנדירה ביותר - ההשפעה על החזה של משאבת הוואקום. מכשירים כאלה נרכשים בנות לגוון איכשהו ליטופים מיניים. בעיקרון, אפשרות זו היא גם די קיימא.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.