רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

איך לזכות באהדה של נערת ליווי, טיפים פשוטים.

23.04.2020
איך לזכות באהדה של נערת ליווי, טיפים פשוטים.

רוב הבחורים המודרניים תוהים לעיתים: "איך לרצות נערת ליווי?". אתה חושב שאתה מושלם, אתה התגלמות החלום של כל נציג של המין היפה, אבל איכשהו זה לא מקל, ואתה עדיין לבד. אם הנושא הזה מוכר לך, אז הקפד לקרוא את המאמר עד הסוף, כאן תוכל למצוא תשובות לשאלות רבות כי כבר מייסר אותך במשך זמן רב.

אז, בואו נלך לדבר העיקרי. האם אתה חושב שאתה די יפה, בנוי היטב ואכזרי? תסתכל על עצמך יותר מקרוב, אולי זה, כזה חמוד, לדעתך, הבטן לא כל כך חמודה? וזה שווה לעבור למזון בריא יותר, והגיע הזמן ללכת למכון הכושר?

השיער והזקן שלך נראים טוב עליך? נסה לשנות את התסרוקת שלך ותוותר על הזקן. בואי נספר לך סוד נורא, אבל מספר עצום של בנות בדרך כלל שונאות גברים עם זקנים. אתה לא מוכן להיפרד מהחלק הזה של התדמית שלך? ובכן, חפשו את המעטים שבאמת נמשכים לזקן, ומיד תהיו סבלניים. ואל תשכח שצריך לטפל בשיער הפנים בזהירות רבה.אל תחשוב שבגלל שהיא גדלה, אתה כבר מאצ ' ו.

בשלב הבא, זה שווה דיון נושא כגון היגיינה אישית. אתה תגיד: "למה ללמד אותי, אני כבר יודע לצחצח שיניים ולשחות."אנחנו לא נתווכח, אבל אל תשכח שאתה צריך לצחצח שיניים לא מדי פעם, אבל כל יום. ובאופן אידיאלי, פעמיים ביום, לאחר אכילה, להשתמש קיסם או חוט דנטלי, ללעוס מסטיק. דרך אגב, זו גם אמנות מסוימת, אתה צריך ללעוס בפה סגור, לא להרעיש, ובמיוחד לא לנסות להפעיל את הלסת שלך בצורה אינטנסיבית במהלך שיחה.

אתה גם צריך להתקלח כל יום, ותלוי על הפיזיולוגיה שלך, עבודה וסגנון חיים באופן כללי, לעתים קרובות יותר. הקפד לשטוף ביסודיות לפני תאריך עם נערת ליווי, הריח של זיעה לא משך אף אחד עדיין.

צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת לשיער ולקרקפת. אולי אתה צריך לטפל בשיער שלך, ולהיפטר קשקשים באופן כללי מלכתחילה. הסר שיער בבית השחי, לדמיין, זה נעשה לא רק על ידי נערת ליווי, אלא גם על ידי כל גבר שמכבד את עצמו ואחרים. שיער מתחת לבית השחי נראה מגעיל, דוחה, ואנחנו לא מדברים על היגיינה בכלל. אל תשכח את הידיים והרגליים שלך, לפקח בזהירות על הניקיון שלהם ו באופן קבוע לקצץ את הציפורניים שלך בזהירות. לגברים רבים יש הרגל לגדל ציפורן ארוכה על האצבע הקטנה שלהם. בשביל מה? זה מגעיל! את הולכת למדוד את אורך הדייט הראשון שלך עם נערת ליווי? תיפטר מזה מיד!

עם היגיינה אישית גמורה, עכשיו בואו נעבור לבגדים. אתה תמיד צריך להיות רחוץ, מגוהץ ונקי, נעליים מבריקות. אתה חושב שהנקודה הקטנה על החולצה שלך לא מופיעה בכלל? זה מורגש, אפילו כ! מייד לשים את כל הבגדים שלך כדי. ואל תשכח את הנעליים שלך.

עכשיו אתה מוכן לרצות נערת ליווי, אבל רק כלפי חוץ. בוא נדבר על התנהגות. גברים, להפסיק לירוק, אתה לא גמל, זה נראה מכוער מאוד מבחוץ. אל תערבב את הרגליים, ההליכה שלך צריכה להיות קלה ובטוחה בעצמה. אל תצטנני, כי אנשים חכמים השתמשו במחטות למטרה זו במשך זמן רב. הם גם יכולים להיות חד פעמיים, ואין שום בעיה איתם בכלל. מיותר לומר, לחטט באף, באוזניים או בגירוד זה פשוט לא מקובל. זה כנראה הדבר הגרוע ביותר שניתן להעלות על הדעת.

ובכן, עכשיו אנחנו עוברים בצורה חלקה לדבר החשוב ביותר-תאריך ותקשורת עם נערת ליווי. זוכר מה אישה אוהבת עם האוזניים שלה? עכשיו, זה נכון. מסור לה מחמאות, שבחים, אבל אל תשתמש בקלישאות ושקרים, נערות ליווי מאוד רגישות לזה. לדבר רק על מה שאתה באמת אוהב ולמשוך בו, ללא גסות וגסות.

בדייט, אל תבוא בידיים ריקות, תן לנערת הליווי מתנה קטנה. לא יודע מה לקנות? פרחים קלאסיים, ממתקים ושמפניה לא בוטלו עדיין. ומכיוון שאתה לא מכיר את הנציג הזה של המין היפה ולא יודע מה טעמה והעדפותיה, זו תהיה האפשרות הטובה ביותר.

על מה לדבר? כן, על כל דבר: על מזג האוויר, תרבות, פוליטיקה, בסופו של דבר. רק אל תתלונני על נושא לא ידוע לך, אתה תיראה מאוד טיפש. ואתה מסתכן להיחשב אידיוט יודע-כל. אל תשכח מחמאות. להיות עדין וחיבה, לטפל בנערת הליווי. אל תהיה גס רוח, מתבלט, או וולגרי. והגברת בהחלט תעריך את זה. בסוף הערב, הקפד ללוות אותה הביתה, אם היא קרה, ואז להשאיל לה את המעיל שלך. תהיה ג ' נטלמן, זה באמת עובד, למרות שזו מזימה מאוד ישנה. תתייחס לנערת הליווי בכבוד, בחושניות, ותהיה מוכן להגיב לכל בקשותיה. ללמוד להקשיב ולשמוע אותו, ולא רק לדבר על עצמך, ובאופן כללי לשוחח בלי לעצור. אם תפעל לפי הדפוס הפשוט הזה, מובטח לך דייט שני. מה שיקרה עכשיו תלוי בך.

אלה רק כמה כללים כלליים על איך לרצות נערת ליווי. הם מאוד פשוטים, אבל על ידי עוקב אחריהם וצופה בהם בבירור, אתה בקרוב לשנות את החיים שלך. ואתה לא תשים לב איך מבחור שלא משך תשומת לב ולא אהב נערות ליווי, אתה הפכת למאצ ' ו אמיתי! בהצלחה לך!
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.