רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

פנטזיה מינית

04.05.2020
פנטזיה מינית

כל האנשים לפעמים חולמים ומפנטזים. חלק-על רכישה מסוימת, אחרים-על חופשה טובה. בדיוק כמו שכל אחד מאיתנו אי פעם דמיין לבלות את הלילה עם יקירכם. ויש אנשים שמתכננים במיוחד מה יפתיע את השותף שלהם במיטה בפעם הבאה שהם נפגשים. למרבה הצער, אלה ששקטים ומסתירים את הפנטזיות שלהם, הרבה יותר מאלה שמגלמים את המחשבות שלהם במציאות. בואו ננסה להבין למה הרבה אנשים לא מדברים על הפנטזיות המיניות שלהם ומנסים להסתיר אותם. אנחנו גם נגלה אם יש משהו טוב במחשבות כאלה.

אז כבר חילקנו אנשים לשתי קטגוריות. אלה הם אלה שיכולים גם לומר ולהפוך את הפנטסיה המינית שלהם למציאות, ומי הם שקטים על זה. למה הם לא יכולים להגיד מה שהם רוצים בקול רם? ישנן סיבות רבות. הראשון הוא ביישנות. הרבה אנשים חושבים שדיבורים על סקס הם וולגריים ולא תרבותיים. זה לעתים קרובות התוצאה של חינוך קפדני.

למעשה, אתה לא צריך להתבייש מול השותף שלך, להיפך, שיחה כנה תגוון את האינטימיות שלך, אתה תגלה משהו חדש ויפה. ואם תשמור על שתיקה לגבי מה שאתה רוצה, סקס יהיה משעמם ומייגע. אתה עדיין תקרוס במוקדם או במאוחר ותספר על תשוקתך. זה עניין של זמן, אז זה שווה לבזבז?

הסיבה השנייה עשויה לשקר באמון. אם מעולם לא היית ביישן, אבל מסיבה כלשהי לא יכול להגיד ליקירך מה אתה רוצה בסקס, אז אולי אתה לא סומך עליו לחלוטין. עבור כמעט כל האנשים, סקס הוא משהו אישי וזה לא סביר שמישהו ידבר על הרצונות הסודיים שלהם לאלה שאינם סומכים. ויש אנשים שבאמת יכולים פשוט לספר כמעט לכולם על החלומות האינטימיים שלך. בהתאם לכך, אחרים יתחילו לדון בזה, להסתכל askance בך, וחלק יצחקו.

הסיבה השלישית היא שהרבה אנשים מפחדים ממחשבותיהם שלהם ומנסים לדכא אותם, בהתחשב בהם מגונים. העולם רק מנסה להתרגל למגוון הגדול בסקס.

לבסוף, הסיבה הרביעית היא הפחד לפגוע בשותף עם הצעות כאלה או פשוט להידחות. כפי שהסטטיסטיקה מראה, בגידות רבות של גברים ונשים צומחות רק בגלל לשון המעטה בסקס. ברוב הזוגות הנשואים, האישה יודעת מה בעלה רוצה, אבל לא עושה את זה כי היא ביישנית, חוששת שזה לא יסתדר, או שזה עלול להיות כואב. לכן, גברים מחפשים את אלה שיתרגמו את הפנטזיות שלהם למציאות או ילכו לנערות ליווי, כפי שהם יעשו כל מה שהלקוח רוצה בשביל כסף.

גברים, לפעמים, מסרבים לנשים רק בגלל האמונה באידיאל שלהם, מאמינים ששום דבר חדש לא נדרש בסקס. הם מאושרים, אז הכל טוב במיטה. אבל זו הטעות הגדולה ביותר שלהם. אם אישה מדברת על איך החיים האינטימיים הפכו למשעממים, אז ככה זה. נשים הרבה יותר ביישניות מגברים, ואם הן מחליטות להביע את חוסר שביעות רצונן, אז זה הזמן לשנות משהו באופן קיצוני.

ועכשיו אתה יכול לדבר על היתרונות של פנטזיות מיניות. הראשון שבהם הוא שכאשר אנו מדמיינים תמונה אירוטית או סצנה, אנחנו נרגשים מראש ומתארגנים לסקס. כל זה עוזר לך לשכוח במהירות מבעיות דחופות ולהטביע את עצמך באווירה אינטימית.

היתרון השני הוא שאנשים לא מנוסים יכולים לעשות חזרות על סצנות אינטימיות רבות במוחם, ובמציאות זה יהיה הרבה יותר קל להם.

יש פלוס שלישי. להיות רחוקים אחד מהשני, אתה יכול לספר ליקירך אחד על הפנטזיות שלך, זה יאפשר לך להרגיש קרבה רגשית ואמון, והפגישה שלך אחרי זה תהיה בלתי נשכחת.

אז, יש יתרונות עצומים לפנטזיות מיניות. גברים ממחשבות על סקס מגבירים התרגשות ופעילות מינית, האורגזמה הופכת להיות יותר חיה. אותו הדבר קורה לנשים, בנוסף, הן כבר לא מאולצות וביישנות.

פנטזיות גורמות לסקס להיות יותר מציאותי וצבעוני, אז אין שום דבר לא בסדר איתן. אל תפחד מהרצונות שלך ולספר לשותפים שלך עליהם. זה יוסיף צבעים חדשים לחייך האינטימיים וירענן את רגשותייך.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.