רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

תל אביב: מרכז התרבות והמסורות של ישראל.

02.06.2020
תל אביב: מרכז התרבות והמסורות של ישראל.

העיר הגדולה ביותר בתל אביב היא כיום המרכז התרבותי, המסחרי והכלכלי של ישראל, שההיסטוריה שלה החלה לפני זמן לא רב כל כך – במאה ה-XX, אך האב הקדמון של תל אביב היא העיר העתיקה של יפו, שהתקיימה במילניום השני לפני הספירה וכעת היא חלק מתל אביב. אם אתה מחפש חברה לטיול, יש הרבה הצעות מנערות ליווי בתל אביב שיאירו את זמן הפנאי שלך, ויתנו לך חוויה בלתי נשכחת!

על פי האגדה, העיר של ג 'אפה נקראה על שם בנו של נוח, ג' אפה, שבנה את העיר הזאת אחרי המבול הידוע לשמצה. ישנה גרסה נוספת של מקור שמה של העיר העתיקה, מהמילה "יופי", שפירושה"יופי".

סיור לתל אביב יכול להציג בפניכם את ההיסטוריה המדהימה של העיר הצעירה יחסית הזאת. למשל, בכיכר ג ' אפה יש מרכז מבקרים תת-קרקעי שיכול לספר לכם על עברה של תל אביב. בנוסף, תיירים יוכלו לראות באופן חלקי את החפירות של העיר העתיקה, כמו גם כמה ארונות תצוגה שמספרים הרבה על האזור הזה. אתה לא יכול להתעלם מהגן עם פנורמה יפה של יפו, כמו גם מהחוף הציורי והמלונות בתל אביב. בנוסף, אפילו חלק מהבתים בעיר הזאת יכול בצדק להיחשב אטרקציות מקומיות. לדוגמה, הבית של סיימון טאנר, שבו, על פי כמה מקורות, השליח פיטר עצמו חי פעם אחת.

עלינו גם לחלוק כבוד לנמל ג ' אפה, אשר, כפי שזה נראה במבט ראשון, חי את חייו בנפרד. נכון לעכשיו, המקום הזה לא משחק תפקיד משמעותי כמו שהיה בעבר, אבל בכל זאת, תמיד יש אווירה תוססת כאן. סוחרים ודייגים מתרוצצים בכל מקום, סירות וסירות בתנועה מתמדת, והדלתות של בתי קפה קטנים ומסעדות תמיד פתוחות בבית החולים למבקרים שלהם. באופן כללי, כמעט כל חופי תל אביב הם לא יותר משרשרת מוסדות שמכוונת בעיקר לצרכי התיירים.

תל אביב יכולה להיחשב כגן עדן אמיתי לאוהבי קניות. חנויות רבות ומרכזי קניות שהם הרבה יותר כמו מרכזי תערוכות וגלריות, כמו גם שווקים צבעוניים ובזארים שנמצאים בדיוק מתחת לשמיים הפתוחים-כל זה ישאיר רק רגשות חיוביים והתרשמויות של נסיעה ברחבי העיר. מפורסם במיוחד הוא שוק כרמל, הממוקם ברובע התימני. אני חייב לומר שמרכזי קניות וחנויות גדולים מכוונים בעיקר לתיירים. חנויות קטנות, שם מוכרים לעתים קרובות מאפשרים לך לקנות באשראי, בדרך כלל מבקרים על ידי האוכלוסייה המקומית.

נוסע לטיול לתל אביב, אתה בהחלט צריך לבקר בפארק ירקון המפורסם. זה שם שאתה יכול ללכת לאורך השבילים הירוקים המסודרים, ליהנות מהיופי של הגן הבוטני, כמו גם לבקר בגן האבן ואת פארק הציפורים "Tsapari". וכמובן, אסור לנו לשכוח את גן החיות הטוב ביותר בכל אסיה, שנמצא גם בתל אביב.

מעריצי עתיקות ועתיקות יעריכו את קיסריה, הממוקמת ליד תל אביב. כאן ממוקמים אתרי החפירות הארכיאולוגיות בקנה מידה גדול. התיירים יוכלו לראות את השרידים של מערכת אספקת המים הרומית העתיקה, כמו גם את הריסות התיאטרון והאמפתיאטרון, אשר תאריך חזרה לשלטון המלך הגדול הורדוס. בנוסף, אתה יכול להסתכל על מערכת הרחובות של הארות הרומיות והביזנטיות, כמו גם לראות את הקישוט המקורי של האמבטיה הביזנטית.

תל אביב מפורסמת גם בזכות האטרקציות האדריכליות שלה. אז, בחלק המרכזי של העיר, מבנים ומבנים הם בעיקר מבנים בעלי שלוש קומות שנוצרו בסגנון "באוהאוס"יוצא דופן למדי. הסגנון הזה לווה בשנות ה-30 מגרמניה הנאצית. המאפיינים הייחודיים של מגמה זו הם החלונות הגדולים ומובאים על ידי הפשטות של המבנים. בנוסף, הודות לסגנון זה, החלק המרכזי של תל אביב מוכר על ידי אונסק " ו כאזור מורשת עולמית, למרות העובדה שבניינים רבים נבנו מחדש מספר פעמים. נכון לעכשיו, העיר מושכת לא רק בגלל האטרקציות ההיסטוריות והתרבותיות שלה, היא ידועה גם בשל אזורי הנופש שלה והזדמנויות נרחבות למנוחה ואיכות.

בנוסף לכל האמור לעיל, לתל אביב יש מגוון רחב של הזדמנויות לתענוגות תרבותיים. תיאטראות רבים, ביניהם הוא שווה הדגשת yidishpil, להציע את הקהל להעריך את המיומנות שלא נבררה של השחקנים. בנוסף, הגשות בדרך כלל מלוות בתרגומים לאנגלית ועברית. אם כבר מדברים על המרכיב התרבותי של תל אביב, אנחנו לא יכולים להגיד שום דבר על הבלט והאופרה המפורסמים "בת שבע", כמו גם הפילהרמונית והתזמורת הקאמרית.

בהתבסס על הנ " ל, אנחנו יכולים לומר כי טיול לתל אביב ייתן לך רק רגשות חיוביים הופעות כי אתה בהחלט רוצה לחוות שוב ושוב.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.