רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

הנקבה העיקרית טועה במערכות יחסים אינטימיות.

20.05.2020
הנקבה העיקרית טועה במערכות יחסים אינטימיות.

סקס בלי אהבה

הטעות הבסיסית ביותר שאישה יכולה לעשות בתחום האירוטיות היא סקס ללא אהבה לגבר הנבחר. אין יותר קשר קטלני בטבע, כי ההשלכות הן פשוט הרסניות. למרבה הצער, מין כזה, ללא משיכה רוחנית, הוא נפוץ מאוד בחברה שלנו.

לפעמים אישה נכנסת למערכת יחסים ללא אהבה כדי לשפר את מצבה הכלכלי. במקרה זה, היא הופכת נערת ליווי, גם אם בהתחלה היה לה מעמד חברתי גבוה. ובמקרה אחר, היא הופכת לקורבן של תוקפנים מיניים ... מפתים, גברים ונשים ופלרטטנים שיודעים איך לתמרן את המוח הנשי. גם בראשון וגם במקרה השני, זה סקס ללא אהבה, וזה תמיד כרוך בתוצאות שליליות. בסוף החיים, אישה עשויה למצוא את עצמה בדיכאון חמור, אשר הרפואה המודרנית אינו יודע כיצד לרפא.

בורות שלא מאפשרת לך לעקוב אחר התוכנית של התאהבות
התאהבות, משיכה ללא אהבה, היא דבר מאוד ערמומי. אישה צריכה להבין שמשיכה היא לא הרגשה רוחנית. זו פונדקאית, זיוף. ליתר דיוק, התאהבות היא תוכנית ששולטת בטבע. הוא שולט בנפש כפי שתוכניות מחשב עושות על מכשירים טכניים.

לכל אישה יש דפוס שיעבוד כזה, כשהיא מגלה שגבר עשיר, חיבתה אליו גדלה באופן אוטומטי. נשים רבות מתאהבות באוליגרכים מסיבה זו. התוכנה עושה אותם. הטבע בנה את הדבר הערמומי הזה כדי שצאצאיה לא ימותו מרעב או קור, והילדים יחיו בנוחות. למען שימור פיזי של צאצאים, הטבע מקריב הכל.

אם אישה לא מסוגלת להבין את התוכנית הזאת, אז אחרי שהיא מתחתנת עם מיליונר, היא הופכת לנערת ליווי לא רשמית. לאחר שעשה את העבודה המלוכלכת שלה, התכנית מפסיקה ליצור תחושה של אהבה, והאישה נופלת לתוך האש השחורה של אי נוחות. היא מתחילה באופן אינסטינקטיבי לחפש אדם שיספק את הצורך הרוחני העיקרי שלה, לאפשר לה למצוא את עצמה במרחב של אהבת אמת.

נייר, פרח מלאכותי נזרק פעם אחת, כך אחד חי נופל לידיים. במהלך תקופה קשה זו, טעויות רבות נעשות, בגידות שהופכות את חיי המשפחה לסיוט אמיתי. זה סוף שאין לקנא בו עבור כל נערת ליווי. זו הסיבה שאתה צריך לדעת על התכנית.


אם תתאהבי בגבר עשיר, תבצעי ניסוי מחשבתי, תדמייני שבעלך לעתיד הפך להיות עני, ובמצב הזה את צריכה לחיות איתו לשארית חייך. אם במהלך ה "מדיטציה" הזאת אתה מרגיש שגבר נהיה פחות מושך עבורך, תעזוב מיד את האדם הזה! אין לזלזל בתכניות חזקות.

סקס ללא אורגזמה.
נשים רבות שלא מגיעות לאורגזמה מקבלות את זה. הם מתחילים לחשוב שזה נורמלי. הם אומרים שמישהו ניתן לחוות את זה, ומישהו לא. עם זאת, זה רעיון רע. אם הבעל לא חולה, נפשית או פיזית, הוא חייב ללמוד להביא את האישה שהוא אוהב לאורגזמה. אם אישה לא חווה את ההרגשה הנלהבת הזו מדי פעם, נפשה נכנסת למצב של מתח. האישה נעשית עצבנית, עצבנית במקום ריק, ללא סיבות חיצוניות טובות. לחץ ארוך טווח של הנפש יכול להוביל לנוירוזה, עם כל ההשלכות.

ברוב המקרים, חוסר האורגזמה הוא אשמת הבעל, לא אשתו הנאמנה. לכן, ללא השפעות ועלבונות, זה הכרחי לכוון את הבעל לנתיב האמיתי של ההארה שלו. הוא צריך להתגבר על היהירות שלו ולהתייעץ עם מומחה טוב. טכניקות המאפשרות לך להביא אישה לאורגזמה, הרבה. אבל רק מטפל נפשי טוב יגיד לך מה אתה צריך במקרה מסוים.

לפעמים צמחי מרפא מיוחדים שמגבירים את העוצמה בפתרון הבעיה. לדוגמה, למונגראס סיני, אלאותרוקוקוס, אשוואגאנדה ("Indian ginseng") ואחרים, לא פחות אפקטיביים. אישה לא צריכה להתייאש, כלים רבים הומצאו כדי לעזור לפתור את הבעיה הזאת.

שימוש בפורנוגרפיה וצורות מעוותות של סקס.
מדי פעם, הזוג מתחיל להתנסות כדי להחזיר לעצמו את החדות המקורית של התחושה במהלך המעשה האינטימי. וזה נורמלי, כמובן. אבל זה חשוב להבין שיש גבול בלתי נראה שלא ניתן לחצות כאשר סקס הופך למערכת יחסים סוטה ושטנית בין גבר לאישה. תקשורת ארוטית כזו הורסת את הנפש והקשרים הרוחניים.

אילו ניסויים אישה צריכה לסרב באופן חד משמעי? אתה לא יכול להשתמש בפורנוגרפיה לגירוי ארוטי נוסף. סקס אנאלי הוא גם מאוד, מאוד שלילי לנפש. כל אורגיות לא מתקבלות על הדעת, שלישייה, למשל. כמו גם חילופי נשים ובעלים, אשר נהוג על ידי כמה זוגות נשואים שהפכו בדרך של השפלה.

זה הכרחי לוותר על סמים ומשקאות אלכוהוליים שיש אנשים שמשתמשים בהם כדי לגרות את עצמם לפני סקס.

השתמש בקונדום
מעטים יודעים שקונדומים משפיעים לרעה על בריאותו הנפשית של אדם. יצרנים של מוצר זה לעשות הכל אפשרי ובלתי אפשרי כדי למנוע לאבד את הרווחים שלהם. הטלת מום באנשים תמיד היה רווחי עבור סוגים רבים של עסקים.
העובדה היא שהווגינה הנשית מייצרת נוזל מיוחד, שמכיל מרכיבים מסוימים, נושאות של אנרגיות מטאפיזיות נדירות.

האנרגיות הללו מועברות לאיש במהלך יחסי מין ועוזרות לייצב את נפשו. יש להם השפעה מועילה על מוחו. זהו סוג של אנרגיה "ויטמינים" שאדם לא יכול לקבל בכל דרך אחרת, כי הם אינם זמינים בבית מרקחת רגיל. לכן, האקט המיני שבוצע במצב של אהבה יש כוח ריפוי.

אבל כל שכבת גומי לא מאפשרת לך לספוג את ה "ויטמינים"המרפאים האלה. לכן, יחסי מין עבור גבר באמצעות קונדום הוא אובדן פשוט של אנרגיה, לא חילופי תועלת הדדית. האישה גם מאכילה את עצמה עם האנרגיה הנפשית החזקה שהכילה את הזרע הגברי. אבל סקס עם קונדום מוביל לעובדה שברמה עמוקה, אנשים מתחילים להרגיש לא מרוצים. הלחץ הנפשי שלהם גדל ללא סיבה חיצונית נראית לעין. לכן, אדם חלש בתחילה שהיה פתולוגיות מנטליות מולדות, יחסים אינטימיים תכופים יכולים להרוס ולהוביל למרפאה לחולי נפש. אדם חזק מתוגמל בנויאסטניה.

מזה, אתה לא יכול לעשות מסקנה חפוזה שאתה לא יכול להשתמש בקונדום בכלל. יכול. אבל רק במקרים נדירים ויוצאים מן הכלל, כאשר דרכים אחרות למנוע היריון אינן זמינות. זה לא רצוי להשתמש בקונדומים באופן קבוע. עוד הרבה אמצעי הגנה הומצאו שלא גורמים להשלכות שליליות כאלה.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.