רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

מה צריך להיות המלתחה של נערת ליווי מודרנית

15.06.2020
מה צריך להיות המלתחה של נערת ליווי מודרנית

ברוב המקרים, בחייה של כל נערת ליווי, יש כזו בעיה כשהמלתחה מלאה במספר עצום של דברים, ונראה שאין מה ללבוש. החיפוש אחר בגדים פחות או יותר מתאימים לוקח הרבה זמן, וכתוצאה מכך, אתה צריך ללבוש את מה שלכד את העין הראשונה שלך. ככלל, מצב הרוח מפונק לכל הערב, יש אי נוחות ותחושה שהתלבושת לא לבושה לאירוע. על מנת להימנע ממצב כזה, אתה צריך לדעת מה דברים חייבים להיות נוכחים במלתחה היומיומית של נערת ליווי מודרנית, ומה לשלם את תשומת הלב הראשונה ל.

מלתחה בסיסית
הבסיס של כל מלתחה אופנתית של נערת ליווי צריכה לכלול שלושה סטים של בגדים: חורף, קיץ ועונת דמי. כל קבוצה של פריטים אלה צריכה להיות משולבת בסגנון, צבע ומרקם. מספר הדברים צריך להיות כל כך הרבה שזה יכול להיות שונה במהלך השבוע, מבלי להזדקק לכביסה. אתה צריך לדעת כי "עליון", כלומר, חולצות, סוודרים, צמרות, כלומר, העליון, צריך להיות כפליים" תחתון", כלומר, חצאיות ומכנסיים.

הרבה נאמר על השמלה השחורה הקטנה. פריט לבוש זה לא איבד את מעמדו במשך שנים רבות ועדיין רלוונטי. זה בהחלט מתאים לכל הבנות, לכל הופעה. בשל ההבדל בסגנונות, כל בחורה, ללא קשר לעור הפנים שלה, יכולה בקלות לבחור את השמלה השחורה שלהם. לכן, ז ' אנר קלאסי כזה חייב להיות בארון של נערת ליווי.

ג ' ינס אופנתי ומעשי.
בעבר, פריט זה של בגדים נחשב, ככלל, בגדי עבודה. עם הזמן, ג ' ינס הפך לאחד המרכיבים הנפוצים ביותר במלתחה של הנשים. היתרון שלהם הוא נוחות. מעצבים רבים מאמינים כי במלתחה של נערת ליווי חייב להיות נוכח שני זוגות ג ' ינס של אורכים וצבעים שונים, וזה לפחות. חלקם משמשים טוב יותר עם נעליים עם עקבים גבוהים, אחרים עם סוליות שטוחות.

אם אנחנו מדברים על צבע, עדיף לבחור גוונים של כחול, מאז הם נראים טובים בכל עת של השנה. רוב הבנות מעדיפות ללבוש ג ' ינס לבן בקיץ. זה נראה יפה, אבל אתה תמיד צריך לזכור-הצבע הלבן הוא לעתים קרובות מאוד שמנמן ורזה מאוד.

גרסת העבודה
לבנות שעובדות במשרד, צריכות להיות שתי חליפות בארון, עם מכנסיים וחצאית. הכלל העיקרי הוא כי התחפושת חייבת תמיד להתאים את הדמות. באשר לצבע, היתרון ניתן לגוונים נייטרליים: אפור, כחול, שחור ולבן. אם אתה בוחר בצבע אחר, זה לא צריך להיות ברור. לבחור חליפה עם מכנסיים, אתה צריך לזכור ... הבחורה בתוכה לא צריכה להיראות כמו גבר.

סטנדרטית
חולצה לבנה מעשית, כמו גם שמלה שחורה קטנה שהרבה בנות אוהבות, לא יצאה מהאופנה מזה זמן רב והיא מאוד רלוונטית. זו גרסה קלאסית של בגדים שאמורה להיות להם מקום בארון של כל נערת ליווי שמכבדת את עצמה. לחולצה לבנה יש יתרון במלתחה הבסיסית. בנוסף לכך, לבחורה צריכים להיות לפחות עוד שני פריטים מהבגדים האלה במשקפי שמש. זכור כי כאשר בחירת חולצה, אתה צריך להתאים את הסגנון הנבחר. הכל תלוי בהעדפות אישיות. רוב הבנות נותנות את ההעדפה שלהן לחולצה מכופתרת לבנה, כיוון שזו האפשרות הטובה ביותר שמתאימה לכל פריט לבוש, בין אם מדובר בחצאית, ג ' ינס או מכנסיים.

פריט מלתחה נוכחי
מעייל גשם הוא אחד הפריטים האוניברסליים, המעשיים והרלוונטיים של מלתחה של נשים, אשר מתאים היטב בכל עת של השנה. זה נראה נהדר עם בגדים אחרים, אפשר ללבוש את זה גם במשרד וגם בהליכת ערב. באופנה, יש לציין לא רק את מעיל הגשם הקלאסי של צבע שחור רגיל, אלא גם את דגמי הזוהר, הגוונים השונים.

לבני נשים
לכל בחורה במלתחה צריכים להיות הרבה תחתונים יפים, בעיקר עם קפלים ועם כל מיני ציורים מצחיקים.

זוג נהדר.
במלתחה של כל נערת ליווי תמיד צריכה להיות נוכחת נעליים קלאסיות של צבע שחור רגיל עם עקבים. הם מושלמים לג ' ינס ושמלת ערב יוקרתית. באותו הזמן, עקב גבוה הוא סמל לנשיות, זה נותן לילדה יותר ביטחון, עושה אותה גבוהה ורזה יותר. כמו כן, כל נערת ליווי יכולה לקבל זוג נעלי בלט נוחות.

דברים נחמדים והכרחיים.
המלתחה של נערת הליווי תיחשב לא שלמה בלי אביזרים. הופעה אופנתית ומלאה עוזרת ליצור תכשיטים מקוריים. המערכה המינימלית צריכה לכלול לא רק מגוון של תכשיטים, אלא גם צעיף משי. יתר על כן, בחורה מודרנית לא ניתן לדמיין ללא פרט כזה כמו ארנק. לכל זה, אתה יכול לקנות שקית קוסמטית קטנה, ארנק, עט, יומן ועוד הרבה דברים הכרחיים.

אתה צריך לזכור שמלתחה שנבחרה היטב מאפשרת לבנות להיראות שונות בכל יום, אפילו עם סט מינימלי של בגדים ואביזרים. עבור מלתחה בסיסית, עדיף לבחור דברים בעלי איכות מצוינת שיכולים לשרת אותך יותר מעונה אחת.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.