רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

אנו להפריך מיתוסים פופולריים על מין אנאלי

31.08.2015
אנו להפריך מיתוסים פופולריים על מין אנאלי

מין אנאלי מוקף מיתוסים רבים ובדיות שיהרגו את כל רצון רק תחת אפס. אנאלי מקיף כ תעלומה, משום שהוא נגיש לכל ההרפיה. אנשים רבים פשוט לא מבינים כמה יש בניואנסים כאלה כאן חופשה אנאלית. נערות ליווי בת ים החליט לספר את כל הפרטים על מין אנאלי. למה לייצר מחדלים אלה? אז יש אגדה מטופשת שמפריעות להרפיה רגילה. בואו נעשה את זה פשוט ומובן.

אז, מה טוב ממין אנאלי? זה עוזר לפתוח את לא מציאותי הכיף, ולפעמים אפילו מוביל לאורגזמה רגישה. יש פי הטבעת שלה באזור אחראי על הנאה, למה אורגזמה ממין כזה היא תמיד אלימה. ולגבר באינטימה כזה יש יותר קסם - כי הראש דחוס חזק מאוד, כי אדם יכול לפתוח הנאה לא מציאותית. גם אם ילדה איבדה את בתוליה עם בן זוג אחר, אדם יכול לשלול את חפות אנאלית גברת - אחרי הכל, אזור זה הוא לעתים קרובות נעול.

אם היא מסכימה לנסות סקס, זה מהימן ברצינות שותף. בואו ננסה לזרוק ניחושים נוספים על מין אנאלי ולעשות הכל כמו שצריך להיות. לדוגמא, אם מין מלוכלך בפועל? או לא? צואה בעצם נמצאות במעי, אך לא בפי הטבעת. כאב שמתרחש במהלך מין אנאלי, אומר רק שהשרירים דחוסים. אנחנו חייבים לנסות להירגע, ואז הכאב יעבור מעצמו כאילו מעולם לא היה קיים. במהלך הדחיסה של שריר הסוגר הפנימי אחראי, שאנחנו לא יכולים לשלוט. אתה רק צריך להירגע, והוא גם יהיה לפזר לצדדים. אבל אם הילדה היא חושש או מתוחה, ואז מין יביא אותה כאב.

להזיק אם מין אנאלי בכלל? אם הכל נעשה בצורה נכונה, אז שום נזק בעצמו לא יביא מין אנאלי. אתה תמיד צריך לבצע בטיחות למין התקיים ללא תוצאות. אם אתה מוכן לנסות מין אנאלי, אז במקרה שאתה צריך לעשות הכל לאט. זה הכרחי כדי לעסוק בהדרגה במין כזה, אפילו לכמה לילות. שים לב שאם אתה עושה את זה במהירות, עם לחץ, אתה יהיה בטוח פציעה, וזה למנוע ממך להתנסות עם נשים הטבעת הבלתי נלאה.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.