רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

מה רוצה נערת ליווי מבחור?

03.03.2020
מה נערות ליווי רוצות מגברים? שאלה טיפשית ... כמובן, אהובה! אז מהי אהבה? אין תשובה ברורה לשאלה זו, והשאלה די מעורפלת, אז אני חושב שאנחנו צריכים לשבור אותו לכמה נקודות ולנתח כל אחד בפירוט רב יותר. מישהו יגיד: "ובכן, יש מומחה אחר..."ויהיה צודק לגבי משהו. אבל אני עדיין אנסה להביע את דעתי, ואם זה נכון או לא, אתה יכול לשפוט, קורא יקר!

אז אני מאמין שכולם רוצים שיאהבו אותם. לפי הבנתי, המושג אהבה כולל הכל חיובי: הבנה, כבוד, דאגה וכן הלאה. מה נערת ליווי רוצה מבחור? כנראה, קודם כל, להיות ולהרגיש כמו בחורה ליד גבר.

כל נערת ליווי וכל בחור אינדיבידואלים, ובמיוחד כל אחד צריך גישה משלו. אחרי הכל, אם נערת ליווי יש אופי בעל רצון חזק, אז בחור עם אותה הדמות לא יתאים לה. מכאן הביטוי: "לא להתכנס תווים", לא? כפי שאתה יודע, הפכים נמשכים, אבל לא להיפך! מסיבה זו, אם בחור שם לב לבחורה ספציפית ומתכוון לזכות לטובתה, אז תצטרך להצטייד בסבלנות יוצאת דופן ולעקוף את ה " אני " שלך יותר מפעם אחת, בזמן שאתה לא מפזר כבוד מול הנבחר שלך.

הבחור יצטרך לעשות כמה ויתורים עבור נערת הליווי, להקריב משהו. לדוגמא, לפני שפגשתי את החברה שלי, נהגתי להקצות זמן רק לאינטרסים שלי, אבל עכשיו אני צריך לקחת אותה בחשבון. זה הכרחי להתפשר במקרה זה. בוא נגיד שאלך לבד להירגע עם חברים, לשבת ליד המחשב, ' דגים וכו. אבל! לא ניתן לעצור את הזמן, ויש לו "גבול" מסוים, אני חושב הומו ספיינס מבין את זה-אדם סביר.

חברים בסופו של דבר יקבלו משפחות, המחשב ישתעמם, דיג יחדל להביא את הסיפוק הרוחני הזה. אהוב לעולם לא ישתעמם, ללמוד את זה לא יהיה מספיק ושני חיים, כמו שאומרים," לא ייסוג, לא יבגוד " רק אחד שאוהב אותך! וכמובן, אם אתה רוצה להשיג תוצאה מסוימת במערכת יחסים עם הנבחר שלך, אז אתה צריך לעבוד על זה!

חזרה לשאלה שלנו " מה נערת ליווי רוצה מבחור?- והיא בעצמה לא יכולה בהחלט להסביר את זה בדיוק! בואו נחשוב על השאלה הזאת מנקודת המבט של ביולוגיה. נערת ליווי היא אמא לעתיד, אפילו אם היא לא חושבת על ילדים, זה מונח ברמה של התת מודע, והיא רואה את הבחור בתת מודע כזכר לצורך רבייה. בכיוון זה נערכו מחקרים רבים על האופן שבו אישה בוחרת בן זוג מיני לפי הקריטריונים לפי ריח, פרומונים, הורמונים וכדומה. תסתכל סביב - כמה זוגות שונים אתה מוקף ולפעמים זה נראה כי האנשים האלה אין סיכוי להמשיך להתקיים כמשפחה, אבל הם, בניגוד לכל הספקולציות של "מומחים שונים", ממשיך לגדול ולחזק במערכות היחסים שלהם. דרך אגב, לאורך זמן, אותם אנשים שחזו את הקרע הממשמש ובא של מערכות יחסים כאלה (חברים, חברות) פשוט הגיבו: "וחשבתי בזמנו, או ליתר דיוק, הייתי (א) אז בטוח שאתה לא תצליח!". כאן זה תלוי בך להחליט אם ללכת בעקבות החברים שלך או לבנות את החיים שלך כך שאף אחד לא אז מאשים את הטעויות והכישלונות שלהם, מלבד עצמם.

טעויות וכישלונות, דרך אגב, הם גם בלתי נמנעים, כי רק מי שלא עושה כלום לא עושה טעויות! ובכל מקרה, אל תפחדו לעשות טעויות, אף אחד לא מושלם, תנסו לחשוב על הטעויות שלכם לעומק רב, כך שלא תחזרו עליהן בעתיד. כן, זה די קשה! אבל אם אתה לא צובר חסרונות כאלה - הם לא יכסו אותך כמו כדור שלג, ולא יתפסו אותך בהפתעה, מסכים.

נערת ליווי רוצה חיזור מהחבר שלה, ומה היא עשתה שגרם לו לדאוג לה? בוא נגיד שבחור פגש בחורה, התאהב אחד בשני, חי חיים מאושרים ומת ביום אחד! הם חיו רק כמה ימים? אתה מתאהב באדם אחד, ואתה חי לגמרי עם אדם אחר! במשך הזמן, אנשים לומדים להכיר אחד את השני טוב יותר-פרטים לא נעימים למדי מחיי העבר, חסרונות לבוא אל פני השטח, במצבים מסוימים, דמות מוצגת, לא תמיד טוב, ולכן אתה רוצה שהוא ייראה אחרי תמיד ובכל מקום! במקרה זה, נסה תמיד להישאר בדיוק הגבר הוא אז התאהב, ולא "syndite" בבית במה שנוח לך, כי הבחור התאהב היטב מטופח, מעניין, נחמד ולא פרוע, זה לא ברור מה לבוש!

כמובן, גם אני לא אידיאלית, ואני מבינה את ה "הפלות" שלך, כפי שאתה רוצה, ואז תבין אותי קצת ... אני לא יכולה תמיד להיות רכה ורכה. כלומר, נערת ליווי רוצה הבנה וכבוד מבחור! אני חושב שהיא יכולה לסמוך על זה אם היא מוכנה להבין ולכבד!

נערת ליווי רוצה נאמנות מבחור.

"אהובי, אם אני אוהבת אותך, האם יש ספק כלשהו בנאמנותי?"ביליתי כל כך הרבה זמן ומאמץ יש את הזכות להיות איתך תמיד ובכל מקום, במציאות ובמחשבה, אתה חושב שאני נאמן לך?

- וכאן בlyuska Vaska על הליכות המפלגה, יכול, גם אתה הולך?

"יקירתי, כמה נפלא שאני לא ואסקה, ואת לא ליוסקה!

בחור שמכבד את עצמו לא ישנה "יקר" לזולים, כי הוא מעריך את עצמו ואת הבחירה שלו - החברה שלו. השאלה היא אם הוא מעריך את הבחורה הזאת. אחרי הכל, נערות ליווי לפעמים רק רוצות לכייף עם גברים, לא לשים לב לרגשות שלהן, כמו עם צעצוע אחר. נכון? אז איך לקבוע את מערכת היחסים העתידית? כנראה, זה לא הכרחי לשקר ולשחק על הרגשות של אדם אחר.

שקר. נערת הליווי רוצה את האמת (לא רוצה שישקרו לה). אבל זה בלתי אפשרי! שקרים מחולקים בטעות לטוב ולרע. איך אני יודע איזה מהשקרים הוא טוב או רע, ועבור מי זה מה? אדם לא יכול שלא לשקר, ומישהו שאומר, "אני תמיד אומר את האמת", כבר שקרן. אבל במערכת היחסים בין שני אנשים אוהבים, אין מקום לשקרים, או לייתר דיוק, זה צריך להיות ביקש. דרך אגב, זה גם מאוד קשה להיפתח למישהו 100%. ובחיים, אף אחד לא עושה את זה, לא משנה איך הם מוכיחים את ההפך! אני חושב שכל אחד בחיים שלהם היה מקרה שבו הם היו צריכים לשקר, וככל שהם הלכו, יותר דברים יצאו בסופו של הדבר, וזה היה די לא נעים להיתפס בשקר. שקרים גם מצטברים כמו כדור שלג.

"מה נערת ליווי רוצה מבחור?"קורא יקר, אני רוצה לקרוא את הביקורות והביקורת שלך על המאמר הראשון שלי. אשמח להשתתף בדיונים. תודה שהקדשת זמן לקרוא את היצירה שלי!
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.