רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

אילו אזורים ארוגניים יש לנערות ליווי?

08.03.2020
אילו אזורים ארוגניים יש לנערות ליווי?

גברים רבים מעוניינים לדעת אילו אזורים ארוגניים יש לנשים והיכן לחפש אותן? התשובה פשוטה: גופה של נערת ליווי יכול להיקרא אזור ארוגני מוצק.

ירכיים

הירכיים, או ליתר דיוק החלק הפנימי שלהם, הם די רגישים בנשים. אתה יכול לתת הנאה על ידי נשיקות, נגיעה בשפתיים שלך ואפילו הלשון שלך, אבל אתה חייב לזכור כי המקומות האלה לא ניתן לנשוך, כי העור כאן הוא רגיש מאוד. ללטף את החלקים הפנימיים של הירכיים, אתה יכול לעורר אישה גם כי חלק זה של הגוף הוא קרוב לאיברי המין. מין אוראלי יכול להיות המשך של ליטופים כאלה.

ברכיים

בחלק האחורי של הברך יש מספר רב של קצות עצבים, ולכן נוגע ללב ולליטוף את החלק הזה מביא תענוג גדול לנערת הליווי. העיקר הוא לא להגזים, כי השותף עלול להיות כואב או רגיש לדגדוגים.

ישבן

יש די הרבה נשים שנהנות ללטף את הישבן. אתה יכול ללטף, לעס, ואפילו לכרסם.

צוואר


הצוואר, בעיקר החלק האחורי שלו, הוא אזור רגיש מאוד ארוגני. אפילו רק לנשום לתוך הצוואר יכול לרגש אישה, ומה אנחנו יכולים לומר על נשיקות ונשיכות. אתה יכול להתחיל עיסוי ארוטי מהצוואר.

אוזניים

אזור ארוגני יפהפה בנשים הוא אוזניהם. אוזניים יכולות להיות נושכות מעט, מתנשקות, מלקקות. לא פחות נעים ומרגש הן המילים שאדם לוחש בעדינות לשותפו.

ידיים

כמובן, עבור חלק זה מפתיע, אבל הידיים, או ליתר דיוק את פרקי הידיים, הם גם אזור ארוגני בנשים. הצד הפנימי של פרק כף היד הוא די רגיש. נשיקה קלה וקלה תגרום לסערת רגשות. הפשטות של אזור ארוגני זה היא שאתה יכול לעורר אישה אפילו במקומות צפופים, ציבוריים.

חזה

השד הוא אחד האזורים הארוגניים החזקים ביותר בנשים. כמובן, החלק הרגיש ביותר הוא הפטמה. אבל אז נערות הליווי חולקו לשתי חזיתות בהעדפותיהן. האהבה הראשונה ליטופים עדינים, נגיעות קלות של בן הזוג. השני, להיפך, מעדיף ליטופים נוקשים יותר, נשיכות. השותף צריך לגלות מה בדיוק נערת הליווי שלו אוהבת ואז הוא יהיה המאהב הטוב ביותר בשבילה. אבל אל תשכח שיש לא רק פטמות, אלא גם את העור מסביב. כמובן, העור סביב הפטמות הוא לא כל כך רגיש, אבל הליטופים של המקומות האלה הם גם נעימים ללוות בנות. אתה גם יכול ללטף את העור מתחת לחזה, יש קצוות עצבים רבים.

נרתיק

אחד האזורים הארוגניים הרגישים ביותר בנשים הוא הנרתיק. זה השני הכי רגיש אחרי הדגדגן. בוגינה אפשר למצוא נקודת ג ' י לא ידועה. ליטוף נקודת ג ' י מוביל במהירות אישה לאורגזמה. הוא יכול להיות מגורה במגוון דרכים, למשל, באופן מסורתי (על ידי איבר המין של הגבר), עם אצבעות וצעצועי מין.

דגדגן

הדגדגן הוא האזור הכי רגיש לגירוי אצל נשים. ליטופים יכולים להתבצע באמצעות הלשון או האצבעות, אבל אתה יכול להשתמש בשתי שיטות אלה של ליטופים בעת ובעונה אחת. יש נערות ליווי שמספרות לשותפים שלהן איזה סוג של ליטוף דגדגן הן נהנות ממנו, זה מקל על השותף "לעבוד". אבל אם השותף לא אומר מה שהיא אוהבת, אז זה הכרחי להתבונן התגובה לליטוף ולבחור אלה דרכים שנותנות לה הנאה.

ספוגים

נערות ליווי לעיתים קרובות יודעות מראש אם הן ישכבו עם גבר או לא. הם עושים החלטות כאלה לעתים קרובות לאחר נשיקה, כי הדרך גבר מחזיק את טכניקת הנשיקה, אתה יכול לקבוע מה הוא במיטה. לכן, העצה לגברים: ללמוד איך לנשק היטב. עם זאת, את השפתיים לא רק ניתן לנשק, אבל גם ננשך, ליטף ואפילו נשאב.


אחורה

החלק האחורי, כלומר החלק התחתון של הגב, הוא גם אזור ארוגני. היא, כמובן, לא מביאה סערה של רגשות, אבל נערות ליווי רבות אומרות שנשיקות וליטופים מענגים אותם מאוד.

בטן

יש נשים שמתרגשות מנשיקות בבטן.


ראש

הראש, או ליתר דיוק הקרקפת, הוא גם אזור ארוגני. זה בגלל העובדה שיש קצוות עצבים רבים על הקרקפת. כשבן זוג נוגע בראש של נערת ליווי, זה נעים בצורה בלתי נסבלת. עדיף לעשות עיסוי ראש.

ידיים

החלק הפנימי של כף היד הוא גם אזור ארוגני אצל נשים. השותף יכול לנשק את ידיהם או להעביר את אצבעותיהם עליהם. כל זה כמובן לא גורם להתרגשות מהירה וחזקה, אבל התחושה היא מאוד נעימה.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.