רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

מה גורם לנערת ליווי להיות מושכת בעיני גברים

13.05.2020
מה גורם לנערת ליווי להיות מושכת בעיני גברים

לא משנה בת כמה נערת ליווי, היא תמיד חייבת להיות מושכת. יופי ואטרקטיביות הם לא אותו הדבר, וקסם לא נקבע רק על ידי נתונים חיצוניים. באישה מושכת, לא רק תווי פנים יכולים למשוך, אלא גם ההליכה, אופן התקשורת, המחוות, גוון הקול, נצנוץ בעיניים, יציבה ומצב הרוח. מסכים, לעתים קרובות במעגל תשומת הלב של גברים הם נערות ליווי עם תכונות לא יפות מאוד, אבל שיש משהו יוצא דופן "קליט" במראה שלהם.

המשיכה של נערת ליווי מגיעה מבפנים ... מהלב שלה, מצב הרוח שלה. זוהי אהבת חיים ואנשים סביבך, גישה חיובית כי הוא כל כך הכרחי לגברים, כולל. ולעיתים קרובות יותר גברים יעדיפו נערת ליווי חיובית ועליזה עם מראה לא בולט ... אדם פסימי זועף, מוטרד מנסיבות.

נדיבות, שבריריות, טעם בבגדים וריחות, זה הדבר הראשון שגברים שמים לב אליו. אולי אלה הם הסודות הראשונים של ספונטניות נשית שמתפתח במהלך היכרות חזותית, אבל כאשר אדם עובר מן ההערכה החזותית להערכה של האדם הפנימי, התכונות הפנימיות של נערת ליווי הן גם חשובות.

יש כמה סודות בהעדפות של גברים על מה שהם רוצים לראות נערת ליווי ממול ואיזו נערת ליווי הם חושבים שהיא מושכת. אז ... ,

- בבגדים, גברים מעדיפים צלליות מצוידות שמדגשות נשיות, אבל לא מקבל בגדים הסווטשרט. מכוער נחשב ולא בגודל של בגדים עבור נערת ליווי-הידוק וגודל קטן יותר, אשר רק מדגיש את הצורה הלא רצויה.

- אורך הבגדים עדיף על פני מיני ואורך הברך. מסיבה כלשהי, רוב האנשים שסקרו לא מקבלים את אורך הבגדים של מקסי.

- בסגנונות, גברים מעדיפים צלליות נשיות של שמלות וחצאיות עם חולצות, אבל אתה צריך לשים לב לא ל "shoutiness" ואופנה, אלא כמה מתאים התלבושת היא לגזרה שלך.

- גברים שמים לב לפתיחות בבגדים, אם זה מחמיר והחולצה מכופתרת היטב לכפתור האחרון בצוואר, זה כמעט אומר " אל תתקרבו!". גברים יותר מוכנים להכיר נערות ליווי שיש להן מחשוף יפה, חולצה עם כתפיים חשופות או חולצה על כתפיים דקות.

- בבגדים של נערת ליווי, לא צריך להיות מסתורין ותככים, אשר נוצר על ידי בדים שקופים, חריצים, מחשוף פתוח למחצה, וכו'.

- בערכת הצבעים, גברים בוחרים צלילים נייטרליים, צבעים עשירים, אבל תלבושות צבעוניות ובוהקות שמושכות את העיניים של כל עוברי האורח.

- בתסרוקת, הטבעיות מוערכת יותר מהתלתלים המכוסים בשכבה עבה של לכה. תסרוקות רכות וקלות הן יותר מזדמנות, יותר מושכות גברים מאשר תסרוקות קפדניות.

- איפור לא צריך להיות וולגרי, אבל רוב המאמרים של הגברים מעדיפים סגנון טבעי (ורק נערות ליווי יודעות כמה מאמץ נדרש כדי ליצור אותו), שפתון לא צריך להיות נקודה בהירה, אבל עדיף גוון רך.

- מניקור עשוי להיות חסר, אבל הדבר העיקרי הוא כי הציפורניים מטופחות היטב. זה פשוט לא מקובל כי לכה הוא חצי מפוצל.

- בתכשיטים, יש דעות שונות, אבל רוב הגברים לא אוהבים עגילים וחרוזים גדולים.

- הריח צריך להיות נשי, אבל לא מתנפח.

עם זאת, לא משנה כמה נערות ליווי משוחחות על נושאים של אטרקטיביות, ומה שנציג מודרני צריך להיות, כל אדם בוחר את המסגרת המקובלת היחידה של הערכות לעצמו.

אין כלל אחד של אטרקטיביות, אבל אין ספק כי הרוב המכריע של גברים כמו טבע בהתנהגותם ובגדיהם. זה אומר שאם נערות הליווי הן טבעיות, הן לא ינסו להרשים בכל מחיר, אז יהיו יותר הזדמנויות למשוך את תשומת הלב של המין השני. כמובן, אם אתה צריך את זה לתקופה זו של החיים שלך. אבל גם אם אתה נשוי, זה שווה לשמור על האטרקטיביות בעיניו של בעלך ולא לקחת את תשומת לבו כמובן מאליו
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.