רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

מה לתת לנערת ליווי

26.05.2020
מה לתת לנערת ליווי? כמה חוקים בנוגע למתנות לנשים.

מה לתת לנערת ליווי? כנראה שמיליוני אנשים שואלים את השאלה הזאת לפני כל חג. אין תשובה ברורה לשאלה זו, וזה לא סביר שזה אי פעם יופיע. אבל יש כמה טיפים וחוקים שצריך לציית ולקחת בחשבון כאשר עושים בחירה לטובת מתנה עבור האהוב עליך. ננסה להבין את הניואנסים האלה.

כל, בהחלט כל נערת ליווי אוהבת לקבל מתנות.  כי לנשים, מתנה, קודם כל, היא סימן לתשומת לב, ואז זה ערך משמעותי. תשומת הלב לא תסולא בפז! במקרים מסוימים, נערת ליווי אפילו, למעשה, לא אכפת לה מה בדיוק היא קיבלה, הדבר העיקרי הוא עצם העובדה של הצגת מתנה. אבל לא חושב שאם כן, אתה לא יכול במיוחד לטרוח ולתת שום דבר, רק לקרציה. הטריק הזה לא יעבוד, כי, כפי שאנו רואים לעיל, תשומת לב ותשומת לב שוב, וכל מתנה שאינה אינדיבידואלית היא חוסר תשומת לב ראויה. אז להסיק מסקנות, רבותיי גברים, ולתת מתנות באופן בלעדי אישי, נבחר בקפידה, נרכש בנשמה ואהבה.  זהו, באופן כללי, הכלל העיקרי.

הדבר השני שאני רוצה לציין הוא הסמליות הנסתרת כי נערות ליווי מחפשות בכל מקום, אפילו איפה זה לא נדרש בכלל. אז אתה צריך להראות קצת יותר רגישות וטקט כאשר אתה בוחר מתנה לבנות ל, חס וחלילה, לא לתת קשקשים שמנים, גם אם זה עליהם פעם אחת הזכיר רכישה, או קרם מ קמטים מתחת לעיניים לגברת בשיא פריחת החיים ואפשרויות, אפילו העובדה שהיא הרצויה פעם אחת כאשר אתה פוליאציטלן מקונן את העובדה שהיא התחילה להופיע עם קמטים, לא ייתן לך הזדמנות נפלאה כאשר סקנדל כזה הוא". זכור, נערות ליווי רואות רמזים וסימנים בכל מקום, בכל פרט. תיזהר לא להביך את עצמך!

ההיבט השלישי החשוב הוא מחיר המתנה. כאן גברים רבים יקראו: "אבל איך כל כך, תשומת לב היא חשובה, לא עלות!". במיוחד מאז תשומת לב הוזכר לעיל. אבל אל תטעו, כאשר אופוריה של מתן מתנה תעבור, ניתוח עמוק של סמלים נסתרים יבוצע, המשך הלוגי יהיה ההערכה של הערך של המתנה, גם אם רק מתוך סקרנות, ולא עניין עצמי. ואם יתגלה שהערך של המתנה אינו גבוה כפי שהוא יכול להיות, הוא בהחלט יראה משמעות נסתרת! לכן, אנשים יקרים, נסו לא להתקמצן על החברה שלכם. זכור כי נערות ליווי כמו גברים נדיבים, הם להשלים עם אלה הדוקים-אגרוף במשך זמן מה, אם ובעוד תכונות חיוביות אחרות ינצחו, אשר בסופו של דבר עלול להגיע לאפס או שהם יילקחו מתוך סוגריים כהרגלי נתון. באופן כללי, שוב, להיות זהיר. אם אתה בוחר בין שתי מתנות בעלות ערך שווה, כדאי שתבחר בזו שיותר יקרה,היא יותר אמינה.

הנקודה הבאה היא הבלעדיות של המתנה. מתנה לאהובה שלך צריכה להיות מיוחדת, לא כמו כל אחד אחר, מקורי, ומכה טוב יותר, כך שיש משהו כדי להרשים את החברים שלך במפגשים. אז אם נערת הליווי שלך תמשיך להגיד לך בחודש השני שהיא רוצה נעליים כמו של מאשה, זה לא אומר שהנעליים האלה יעניקו לה הנאה אחרי הרכישה, כי עכשיו היא לא תוכל לנעול את אותן נעליים עם מאשה! פרדוקס, אפשר לומר, אבל נערות ליווי הן יצורים פרדוקסליים ולא מובנים. ואפילו לא ידעת על זה?! אז בחר מתנות יוצאות דופן לחבר שלך, מרשים, משהו כזה, עם טוויסט.

אתה עדיין קורא את המאמר הזה? האם הם לא ויתרו ואמרו לנשים האלה ללכת לעזאזל עם המתנות שלהם עדיין? מזל טוב! זכית בתואר הכבוד של גבר אמיתי! בעוד עדיין עם האות "מ" קטנה, עם" מ " גדול מגיע, אם כל הכללים האלה תוכל להתבונן בעת בחירת והצגת מתנה. אז, עבור המטופל ביותר, שכן הם עדיין ממשיכים לקרוא, הנה עוד ניואנס לגבי הבחירה של מתנות לנשים, אחד כי אנחנו מבינים כי גברים אמיתיים (עם "מ" קטן) סבלנות היא לא אינסופית, ולכן אנחנו לא נבדוק את זה. הניואנס האחרון (במאמר הזה) הוא רומנטיקה.  כל נערות הליווי ללא רומנטיקה אהבה יוצאת מן הכלל! כן, כן! אפילו בנים שרוצים למלא את הקונוסים בזמן רכיבה על סקייטבורד או משהו קיצוני אחר, כמו רומנטיקה, זה פשוט, סביר להניח, זה לא סוג של רומנטיקה כי הוא באור הירח ובשירה, אבל איזה סוג של הליכה, עם יתושים ונזיד חזיר.כל נערת ליווי תעריך את הפגנת העדינות ותשומת הלב מצידך, כי הם יראו שאתה מתייחס אליה בעיקר כנערת ליווי, כיצור מתוק, נוגע ללב ופגיע שאתה יכול לטפל בו, להגן, להעריך ולהעריך ולהעריץ. פשוט, חוזר לנקודה הראשונה על האנשה, מנסה לבחור מתנות רומנטיות המבוססות בעיקר על דמותו של חברך, ולא מודרך על ידי קלישאות נדושות. אחרי הכל, תמיד יש ברירה לקחת את האישה שלך למסעדה יקרה או לארגן לה פיקניק בטבע.  הפונקציונליות זהה, אך ההוצאה להורג שונה לחלוטין.

בזה, רבותיי, אנחנו אומרים שלום לך, אנחנו מקווים שהעצות והמלצות שלנו איכשהו יעזרו לך לנווט בעולם של מושגים של נשים ומנהגים, ושאתה תמיד תבחר ולתת בנות הליווי שלך רק מתנות אלה בכנות לרצות ולהפתיע אותם לטובה.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.