רישום
כהה
התחבר
שכחת את הסיסמא? שכחתי סיסמה
עברית

המתנות הכי גרועות לנערת ליווי.

04.03.2020
המתנות הכי גרועות לנערת ליווי.

אין זה סוד כי המין ההוגן מעריך במיוחד טיפול, תשומת לב ורומנטיקה במערכות יחסים, כך שהדרישות עבור מתנות שהוצגו להם הן גבוהות יותר לגברים. בחירת מתנה לנערת ליווי היא עניין עדין ועדין. נערות ליווי, חשוב מאוד לדעת שהגבר האהוב חשב על המתנה, ובילה זמן רב כדי לבחור ולקנות אותה. וכמובן, העלות של המתנה היא גם חשובה, יש משבר פיננסי ממושך בחצר, אבל למרות זה, נערות ליווי לא סולחות על חיסכון עליהם, יקיריהם. כמובן, העובדה הזאת לא אומרת שאתה בהחלט צריך לתת לה שרשרת יהלומים, אבל כל נערת ליווי תעריך חתיכה הגונה של תכשיטים או אפילו תכשיט מסוגנן. המתנה הזאת היא לא אחת מהמקוריות ביותר, אבל היא כל כך מסורתית, ושהיא תמיד טובה.

ואיזה מתנות לנערת ליווי הן לא הכי טובות?
נרות, מזכרות שהם סמלים של השנה הקרובה, קמעות של השנה על פי לוח השנה המזרחי, ועוד תכשיטים זולים דומים. המתנה הזאת בסכנה להפוך למיותרת ביותר בין כל האחרים. ואם לשכן או לעמית לעבודה יש זכות חוקית לתת לילדות הליווי שלך מתנה כל כך רגילה, למען הפרוטוקול, אז אין לך אותה! בנוסף, היא כנראה כבר הייתה זמן לתת מתנות בעבודה או במכון, ומתנה דומה ייקח מקום עשירי מוערך על המדף.
בגדים ונעליים. כמובן, רוב נערות הליווי אוהבות חולצות יפות, שמלות ונעליים, ומוכנות למלא את הארונות עד קצה גבול היכולת, אבל נערות הליווי תופסות את רכישת הבגדים כתהליך רגיל לחלוטין, ובשביל מתנה כזו קרוב לוודאי שתחכה למילות החובה של הכרת תודה, אבל לא יותר. אם אתה מחליט לתת בגד, אז תיזהר כשאתה בוחר אותו-אתה חייב לנחש את הגודל בבירור, וזה קשה, ואפילו קשה יותר, עם הסגנון. והכי טוב, אם אתה בטוח ולשמור רק במקרה של קבלה מהרכישה, כך שאם יש צורך, הגברת שלך יכולה לשנות את הדבר לגודל אחר או אפילו מודל, ביחס לאחרון, מנסה לא לארגן דרמה, אתה לא רוצה לכפות את הטעם שלך על אדם, במיוחד מאז רוב הסיכויים הבנות שלך יודעות טוב יותר מה באופנה היום ומה שמתאים לה. אם אתה מחליט לתת תחתונים, אז גם להשאיר אותו לחברה שלך כדי לשנות אותו, אחרת, אם זה פתאום לא מתאים, העניין המיני שלך יישאר עם תחתונים זה בחלק האחורי של הארון.
Perfusham. נערות ליווי אוהבות מתנות כאלה, אבל לתת בושם או מי אסלה רק אם אתה בטוח שהם יהיו אהובים, אם פעם הם הוזכרו כריח נעים והביע רצון לקנות אותם באוסף שלך. זה קשה להרים את הריח בעצמך," להיט מדויק " קורה לעתים רחוקות, ונותן ניחוח פופולרי שמריח ממחצית נערות הליווי בעיר הוא משעמם ואפילו וולגרי.

קוסמטיקה. כמובן, אתה יכול לקחת סיכון על ידי מתן הגברת שלך קרם לעור סביב העיניים, אבל להיות מוכן לתגובה שלילית אלימה. זה דבר אחד כאשר מתנה כזו מוצגת לה על ידי חבר, מסיבות של ידידות נשית אמיתית, רמז בעדינות על נוכחות של קמטים סביב העיניים, הנמען הוא קרוב לוודאי מוכן לזה וימצא דרך" תודה " לחבר עם לחיצה דומה על האף. דבר נוסף הוא כאשר מתנה כזו מוצגת על ידי אדם אהוב. אם אתה לא מוצא להורג במקום, אז להיות בטוח שהספירה לאחור החלה, ואת הפיצוץ לא ניתן להימנע.

מוצרי היגיינה. תשכח מג ' ל מקלחת ושמפו, במיוחד אם אתה רק מתחיל לתקשר! בת הזוג שלך עשויה לפעמים לתת מתנה דומה, תוצר חדש של שוק איכות גבוהה ואותו מחיר, אבל לא סביר שחברה תראה מתנה כזו בצורה נכונה, בנוסף, סביר להניח שאין לך מושג איזה סוג שיער יש לה לבחור בשמפו הנכון. אבל כל נערת ליווי תשמח מאוד אם תיתן לה אישור לבקר בספא או בסלון יופי או הליך יוצא דופן כמו אריזת שוקולד, כי נערת הליווי אוהבת לפנק את עצמה ואת גופה, ואפילו יותר מכך, היא תהיה מרוצה כשהגבר שלה יפנק אותה.

מכשירים אלקטרוניים. מאוד לא רומנטי. תודה בזה, אתה בטח קונה את המתנה הזאת כי אתה אוהב אותה יותר ממנה. זה שווה לבחור מתנה כזאת רק כאשר זה באמת הכרחי עבור ילדה והיא חלמה על זה זמן רב. ומתנה כזו מתאימה יותר ליום הולדת, ולא כהפתעת ראש השנה.

מתנות לנערת ליווי – זה לא קל, אבל זה די בר ביצוע. רק תנסי לחשוב ולזכור מה החברה שלך חיה, על מה היא חולמת ועל מה היא מעוניינת. אם אתה מכיר את נערת הליווי שלך, אז אתה כבר יודע איך לספק אותה. ולנסות ללכת מעבר למסורות ומוסכמות ולתת לילדות הליווי שלך לא רק דברים, אלא גם תחושות טריות. תאמין לי, היא תעריך, למשל, את המתנה שלך "ארוחת ערב בין פרפרים" ואת הרצון שלך לבלות זמן איתה באווירה רומנטית ומענג להפתיע אותה. או שהיא תהיה מוחמאת על ידי ההערכה שלך של המראה שלה ולהציע לתת לה צילומים מקצועיים, כי דיוקן טוב הוא תמיד ראוי להערצה וצריך להיות לכל נערת ליווי יפה.
ובכן, העצה האחרונה שחלה גם על גברים וגם על נערות ליווי: לעולם אל תיתן לאחרים את מה שניתן לך, אבל לא התאים או לא היה שימושי, ואל תיתן את אותה המתנה כמו בשנה החדשה האחרונה. וזכרו את הדבר העיקרי, המתנה הגרועה ביותר היא היעדרו.
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.